Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Rendőr mérhet sebességet ha...

Rendőr mérhet sebességet ha ketten ülnek az autóba?

Figyelt kérdés
Belegurultam egybe pont a falu tábla jelzésnél ( lehet) megnéztem ketten ültek benne és trafipaxot nem láttam. Majd el is mentek. Mit csinálnak ilyenkor ha nem mérnek? Hátsó ülésre nem szerelnek trafit nem? Meg az sötétitett üveg.

nov. 5. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Soksszor látni őket az út szélén, és ha nem is mérnek attól még te úgyis lassítasz ha meglátod őket. De nálunk van, hogy lesik a zebrát vagy a stoptáblás útkereszteződést.
nov. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, miért ne mérhetne.

Ha annyira volt időd nézelődni meg számolni, akkor csak feltűnt, hogy traffi vagy ember volt az ülésen

nov. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínű csak járőröztek,néha az is forgalom lassító ha kiállnak út mellé.
nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

“ Mit csinálnak ilyenkor ha nem mérnek?”

Ugye ez a kérdés nem komoly…

Mit csinál két rendőr amikor ül egy rendőrautóban? Konkrétan? Barmit b*szki..

Várnak, esznek, isznak, cigiznek, beszélgetnek, telefonálnak, minden létező dolgot soroljak fel? Végtelen oka lehet, hogy félreálltak. Hogy kéne megválaszolni ezt itt?

nov. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!