Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Bajba kerülhetek amiatt, hogy...

Bajba kerülhetek amiatt, hogy baleset után eladtam az autóm?

Figyelt kérdés
Csütörtökön volt egy volt egy balesetem, lakott terelületen kívül nem adtak elsőbbséget és nekem jöttek. A bal első kerék teljesen kitörött, de a motor müködött. Nem tudom mekkora lehet a kár, de valszeg nem érdemes megjavíani, mert egy öreg négyes golf, tálán drágább lenne a javítás, mint amennyit az autó ér. A másik autós azonnal elismerte a hibáját, de nem akarta kitölteni a betétlapot, hanem inkább helyben kifizette az egész autót. Telefonált valakinek, majd fél óra múlva jött egy trailer, és az hozott 1500 eurót, amiért megvette az autóm. Nem is alkudozott semmit, csak annyit kérdezett, hogy 1500 eu elég lesz? Persze örültem, mert a töredékét sem érte az autóm, de most rossz érzésem van miatta. Ki az, aki csak úgy az árokpartnál ír adásvételit, és egy hívásba kerül neki, majd fél óra múlva hoznak neki 1500 eu készpénzt? Nem valami rosszéletü gengszterek? Bajba kerülhetek miatta?

dec. 10. 12:07
1 2
 11/14 veterán vas ***** válasza:

#7 vagyok.

A kérdésben csak annyi volt, hogy "nekem jöttek, kitörött a kerék".

Azt írtam, hogy szerencsés helyzetben akár ennyi is lehetne a megoldás.


#11. Köszi aranyos vagy.😘

dec. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Aki beléd jött, lehetett valami koràbbi ügye, pl. eltiltás a vezetéstől, vagy ivott, tehát nagyon nem akart rendőrséget.

Ha nem történt személyi sérülés, lényegében nem szabálytalan még ez a nem szokványos befejezés sem.

dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A csávó azért fizetett ki, mert nem akart rendőrt, ez egyértelmű. És azért a haverja nevére, hogy neki ne legyen nyoma sehol.


De ez nem jelenti, hogy ő don Orbán személyesen. 1500 EUR aprópénz manapság, kb bárki előhúzza a farzsebéből vészhelyzetben. Lehet piás volt, be volt cuccolva vagy nem is volt jogosítványa. Nem kell rögtön a maffiavezért vizionálni.


Abba meg biztos lehetsz, hoyg soha többet nem hallasz róla, legjobb amit tehetsz, hogy a lehető leggyorsabban leadod a papírokat az okmányirodába és elfelejted.

dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én 2 éve vettem Németországba a Golf 4 -et 1200ert.. ugyanennyiért tudnám eladni😁
dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!