Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van olyan aki reggelente...

Van olyan aki reggelente kocsival, de egyedül jár munkába és már pokolian unja? Örülnétek a társaságnak?

Figyelt kérdés
A másik meg: stoppost felvenél?
2010. nov. 1. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Én minden stoppost felveszek.(persze a részegeket meg az extrém kinézetüeket nem).


"ez a minimum amivel segithetünk embertársainknak"

2010. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos amerre én közlekedem (mert úgy közelebb van) nem nagyon van stoppos, és olyan sem, akinek arrafele lenne dolga, hacsak nem ugyanoda megyünk:) De ha pl Pest felé autózok, és stoppost látok, fel szoktam venni. De mint első, az ittas, túl extrém kinézetű embereket, akik iránt bizalmatlan vagyok, őket nem.

Extrém alatt meg nem a goth vagy rokker vagy emo vagy mittudoménmit értem:)

2010. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, hát a rockkerek tényleg jó arcok :)
2010. nov. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én mindenhová bkv-val járok, és alig várom azt a pillanatot hogy megengedhessek magamnak egy autót és onnantól egyedül járhassak.

Stoppost pedig nem vennék fel, semmilyen esetben. (Engem sem vitt el senki, sem stoppoltam soha.)

2010. nov. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyedül járok munkába, nem unom, nem zavar. Volt, hogy kollégámat felvettem útközben, de idegent nem vennék fel soha. Nem hiányzik egy baltásgyilkos, perverz (bár nőben jöhetne az utóbbi), vagy ki tudja milyen betegagyú állatot engedne be az ember a kocsijába + onnantól felelős vagy az épségéért is valamilyen szinten, volt egy ismerősünk, ő felvett anno egy embert, balesetet szenvedtek, a stoppos megsérült és az ismerős ellen eljárás indult.
2010. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mikor kocsival jártam munkába nagyon szerettem egyedül menni.Főleg reggel mikor még nincs forgalom és nyomhatod a gázpedált.Ja és nem untam mert csak elő vettem a kedvenc cd-met,beraktam és úgy mentem munkába.toppost még sose vettem fel.Nem bízok meg a mai emberekbe és nem is fogok.!!
2010. nov. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én kamionozok és igen unom egy kicsit h sokszor egyedü megyek :S stopposokat azota nem veszek fel h volt egy rossz élményem
2010. nov. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elmeséled?
2010. nov. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ahha. spanyolba vtam lerakodtam aztán elindultam a másik helyre rakodni, de utközbe felvettem egy nöt aki stoppolt, egy darabig mentünk aztán elövett egy kést, és magyarázott vmit spanyolul és elkezdett jönni felém, én meg nyomtam egy olyan satu féket h ugy elesett bent a fülkébe h eltört a keze és hivott rendört, bevittek engem is,mert a nö olyasmit mondott h kiraboltam, de aztán nem lett semmi belöle, mert kértem tolmácsot (DAS-os vok) és elintéztük
2010. nov. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!