Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül átlagosan egy...

Mennyibe kerül átlagosan egy középkategóriás női kerékpár?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, városi használatra szeretnék egy biztonságos, de extrák nélküli bicajt. Mennyivel számoljak?
2009. márc. 18. 15:01
 1/5 anonim válasza:
77%
40-50e Ft magasságában már árulnak biciklinek nevezhető bicikliket. De T-gazdaságos kerékpárokkal is el lehet szaladgálni 15 000-ért. Csak ugye egy nagyobb szerviznél, ahol még cserélni is kell alkatrészt nagyobb lehet a számla végösszege, mint maga a kétkerekű.
2009. márc. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felesleges drágát venni, a 20.000 Forintos is elvisz oda ahova az 50.0000-es! Ha nem jó a markolata lecseréled úgyszintén az ülést is!
2009. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. márc. 19. 08:21
 4/5 anonim válasza:
Nekem volt egy 50000 Ftos, nagyon szupi kis városi bicajom, és ellopták! Bezzeg az olcsó, sz@r kerómat, ami kattog, rossz a fékje, koszos stb. (:D:D) még akkor sem viszik el, ha nem lakatoltam le, mert pl csak beugrottam egy cigiért a boltba... Én csak ezért nem vennék újra drága biciklit (bár tény, hogy KÉNYELMESEBB (igen, nem görnyed meg annyira a hátad, mint a teszkógazdaságoson)), mert minek ha úgyis másé lesz??? de a legjobb szerintem, ha bemész egy nagyobb sportboltba, vagy bicikliszervízbe, és ott megérdeklődöd! Ők biztosan szakszerűbb, pontosabb választ adnak, mint én, vagy más itt az oldalon! :D:D
2009. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a harmadiknak is. Tegnap a férjem hozott egy katalógust abból a szaküzletből, ahol venni fogjuk, csak gyorsan akartam egy körülbelüli összeget hallani, mert elképzelésem sem volt az árakról. Illetve megnéztem ugyan pár oldalt, de abból számomra nem derült ki, h' milyet lenne érdemes venni. Még egyszer köszi, és sajnálom h' a tiédnek lába kelt.
2009. márc. 20. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!