Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek azzal a...

Ti mit tennétek azzal a vandálal, akit rajtakaptok, hogy rongál egy buszt?

Figyelt kérdés

2013. nov. 16. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem az én tulajdonom a busz és nincs a közelben rendőrség vagy valami hatósági szervezet akkor semmit.
2013. nov. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem akarok önbíráskodásért semmit sem kapni, ezért csak szólok. De általában olyan sutyerákok rongálnak akiknek ez pont elég.
2013. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Ha lenne rá lehetőség akkor vagy 6 helyen eltörném mindkét kezét bontókapaláccsal, hogy tanuljon belőle.
2013. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Ha BKV-ról lenne szó, még fedezném is, azok dögöljenek meg, rohadjanak meg, nyissanak ki pár NOKIA-s dobozt és csináltassák meg abból.


A volánon, meg egyéb tömegközlekedési eszközökön csak simán leszarnám az ilyesmit. Mit kockáztassak bármennyire is ilyenek miatt, nem az én gondom. Ha majd az autómat rongálja valaki, azt persze jól megverem, de amíg nekem nem származik gondom belőle, azzal mit törődjek? Ő utazik rajta, ha neki úgy tetszik, akkor használja úgy. Azok pedig akik szintén utaznak rajta és megátják és megverik, kérdem én miben lesz jobb? Csak ti is sittre kerültök, ha hozzáértek a nagyszerű magyar törvények miatt.


Ha a saját dolgotokat rongálja valaki, ott legalább mondhatjátok, hogy még rátok is támadt... De ilyesminél hol adjátok azt be bárkinek?

2013. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Először lefotóznám vagy videóznám az elkövetőket, majd szólnék a járművezetőnek és kihívnám a rendőrséget. Azt hiszem, ez a minimum, amit egy állampolgárnak kötelessége megtenni ilyen esetben. Persze, előfordulhat ebből konfliktus, de ne legyünk már töketlenek pár suttyó hülyegyerekkel szemben. Én legalábbis nem kétajtós szekrények szórakozásának tartom a buszrongálást...
2013. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

"Ha majd az autómat rongálja valaki, azt persze jól megverem, de amíg nekem nem származik gondom belőle, azzal mit törődjek?"


Na kinek a fizetéséből szedi le az állam azt az adót, amivel utána támogatja pl. a BKV-t? Na, na? Kitalálod?


Az a busz a tiéd is, még ha csak nagyon kicsi részben is.

2013. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Borsodban?

Nem akarok magamnak bajt, úgyhogy semmit.

2013. nov. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Az én fizetésemből aztán biztos nem szedi le a kib aszott magyar állam az adót, mivel más forrásból kapom a pénzemet. Egyébként meg az ilyesmi a rendőrség feladata, talán nem a pofájukat kéne tömniük, meg növeszteni a hájukat a kocsiban ülve trafizáskor, hanem mindegyiket utcára küldeném. Rengeteg rendőr van, csak sajnos bent kuksolnak. Az összes kint lenne az utcán ahova való, akkor 1-2-re rend lenne ebben a szaros országban. Úgy gondolom nem a civil lakosság feladata az ilyesmi. Meg én amúgy se játszanám a superman-t olyasmiért amihez semmi közöm. Max ha lenne jutalom az ilyenért, na akkor még vadásznám is őket, de addig semmi!
2013. nov. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!