Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a hangosautós...

Mit lehet tenni a hangosautós hülyegyerekekkel? (a tökönrúgáson kívül)

Figyelt kérdés
Eg viszonylag nagy panelrengetegben lakunk,és eddig nem zavartak különösebben,de mióta megszületett a lányom kifejezetten utálom őket.Szinte nem múlik el nap,h fel ne ébresztenék.Van olyan,aki direkt a babakocsi mellett kezdi el hangosan brümmögtetni a csotrogányát.
2008. aug. 15. 08:33
 1/5 anonim válasza:
100%

Nem tudom mit lehetne tenni, de én mindig elgondokodom, hogy ha kint ennyire hangos, milyen lehet odabent? Mit hallhat ő a közlekedés hangjaiból? Hallja-e a mentőt, a rendőrt vagy bármit is? Szerintem nem csak zavaró, hanem veszélyes is. De nem tudok róla, hogy e miatt bárkit is büntettek vagy figyelmeztettek volna a rendőrök.

Amikor este 8-9 körül (a gyerekek már aludnának) megáll a ház előtt és negyed órát bömbölteti a magnót mert a barátnőjét várja...

szívem szerint ilyenkor beöntenék egy pohár vizet a nyitott tetőn keresztül. Mintegy véletlenül... Opsz! Kicsúszott. Nem figyeltem oda. Ahogy ő sem.

2008. aug. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van. Nekem is kicsi gyerekem van (10 hónapos), és minden ablakunk a parkolóra néz. Én volt már, hogy lementem szólni, hogy talán este kilenckor már nem kéne ennyire berregni. Erre az volt a válasz, hogy mi közöm hozzá. Az az egyik, hogy a gyerek felébred miatta, bár ez a rikább. De nekem az is durva, hogy este, amikor már örülök, hogy ki lehet nyitni az ablakot, hogy jöjjön be egy kis hűvös szellő, sokszor a tévét nem hallom ezek miatt, van, hogy fél órán keresztül. Nem tudom, miért van erre szükség. 10 óra után, ha állandó jelleggel ott berregnek alattatok, akkor szólhatsz a rendőrségnek is. Csak persze mire a rendőr kiér, addigra ezek elhúzzák a belüket. Amit még utálok, az a parkoló autóból áradó hangos "zene" amiből én csak a basszust hallom, mert persze lehúzott ablaknál kell hallgatni, hiszen biztos mindenki hallani akarja. Na az ilyennek a kocsijára már hajítottam paradicsomot (először megkértem, hogy halkítsa már le, mert elviselhetetlen, de tojt rá magasról), utána repült a paradicsom. Persze az illető szerint én vagyok az elviselhetetlen paraszt. Fenyegetőzött is, hogy feljön, aztán "kapok a picsámra", de érdekes módon nem jött fel, és azóta csöndben van.
2008. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor látom nem csak én küszködöm ilyen problémákkal.Persze ilyenkor,amikor nem gond,h brübbög,mert a gyereket sem zavarja annyira,nem tud brümmögni,csak,amikor pihhenének az emberek.

Nálunk is van egy fiatal pár,akiknek van egy Bogárjuk.Hivatalosan nem lehet behajtani a házak előtti utcára,de gyakorlatilag szarik rá mindenki...még a rendőrök is.Nem érdekli őket,h állandóan tilosban parkolók vannak a házak előtt.No és ez a fiatal pár majdnem minden este 9kor megy valahova.Volt hogy 20 percig brümmögött a kis Bogás,aminek amúgy elviselhetetlen hangja van.Pont az ablakunk alatt.Sajnos azóta nem láttam őket,megkérdezném,h ezt miért kell,meg h szeretnének-e gyereket.

2008. aug. 15. 14:36
 4/5 anonim válasza:

én is eg hangos autosvagyok

de én csak külvárosban szoktam dübörögtetni mert azt mondják hogy nagyképű vagyok meg zavarok vele mindenkit igy aztán marad a külváros

az igaz hogy nem hallani semmit a mentőt rendört igy aztán nyitott szemmel árok ijenkor

2008. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
VAN MEGOLDÁS !!!! egyszer spontán elkezdtem hosszú vakuzással az ablakból (persze 6 emeleten keresztül nem jut el a látványig a vaku) fotózni az autót a fiatalokkal. Addig hetente kétszer oda jártak... akkor hallottam utoljára őket "ezek fényképeznek"... nyilván beszartak, hogy megvan a rendszám meg bizonyíték valamiféle rendbontásról, befostak és elhúztak (elnézést a stílusomért)
2009. márc. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!