Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megéri oktatót váltani az 5....

Megéri oktatót váltani az 5. forgalmi vizsga előtt?

Figyelt kérdés

eddig úgy éreztem h az én hibámból buktam meg ennyiszer h miért nem váltottam eddig azt még én magam sem tudom pedig nem ártott volna így bele gondolva


ill. érdekelne ha oktatót váltok esetleg más sulinál kell-e plusz pénzt fizetni vagy hogy ez hogy szokott menni?


2015. júl. 6. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
és eddig miért buktál meg?
2015. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha az oktató sz*r, inkább válts akár iskolát akár most.


Fizetni pluszban nem kell, miért kéne.

2015. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
El se kellett volna menned vizsgára, amíg nem oké minden. Vizsgázni csak hosszas gyakorlás után kell. Te választod, hogy mikor vizsgázol. Akkor kell, mikor már jól megy.
2015. júl. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te hibáztál és jogosan buktattak meg, nem segít rajtad az sem, ha oktatót váltasz. Sőt, másik oktatónál plusz gyakorlás is kell, az autója nem ugyanaz lesz, amin eddig gyakoroltál, s az is érthető, ha nem ugranak az oktatók olyan tanuló után, aki pénzt nem visz, csak szolgáltatást vár.
2015. júl. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne tudni, hogy eddig miért buktál, és ebben mennyire volt benne az oktató is. Egy jó oktató nem jelent addig vizsgára, amíg nem vagy felkészülve (kivéve, ha te külön kéred ezt tőle).


Amúgy meg ha már felmerült, hogy váltani kellene, akkor igen, vsz az lesz a legjobb megoldás.

2015. júl. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ötödiken is megbux, akkor tudod mi következik? alkalmassági.

a sógorom ötször bukott, az alkalmasságin megállapították, hogy döntésképtelen vészhelyzetben... az ország legnagyobb örömére nam mehet vizsgázni..

2015. júl. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
hogy lehet ennyiszer? en mondjuk a suli miatt sokaig jartam mert honapos kihagyasok is voltak a vezetesek kozott de a napokban 1 hibaval atmentem es a palyat sem kellett vegig menni. amugy figyelni kell es be kell tartani a szabalyokat mert ahogy Detari is mondta vannak szabalyok...
2015. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 petizacc ***** válasza:
50%
Neked már úgy is mindegy.
2015. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

1x gyalogos elém vágott

stop táblánál nem úgy áltam meg ahogy kellett

a kanyart se úgy vettemn ahogy kellet legalábbis ezt mondta a vb



az utolsónak köszönöm a bíztatást de mondjuk igaza neki is van

2015. júl. 8. 11:48
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

hogy lehet máshogy megállni egy stop-táblánál, minthogy megállsz? hogy vetted be a kanyart, h nem tetszett a vibinek?

A gyalogosra nem megfelelő reagálás nyilván a te hibád, de a kanyarodásba pl én belelátom az oktatót is... Szóba sem jöhetett addig a vizsga, amíg szűk utcában jobbra kisívű kanyar előtt középre kezdtem húzódni. ilyenkor rendszerint satufék "mit csinálsz? hova mész?"


mondjuk a megállást még mindig nem értem. hogy lehet máshogy megállni, mint kell? Ha nem a vonalon, vonalig teszed, nyilván te cs*szted el... mást ronnati meg mit lehet rajta?

2015. júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!