Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nagyon kemény a kerékpár...

Nagyon kemény a kerékpár nyerge,10-20 kilométer után már kellemetlen ülni rajta. Ez normális?

Figyelt kérdés

Nem tudom, létezik-e valami pl. nadrágba "beépíthető" párna, ami enyhíti ezt a kellemetlen érzést.

Kb. több mint 10 év után újra bicikliztem, tegnap és ma is kb. 20-30 kilométert, és ez a keménység eléggé zavaró. Ha minden nap bicikliznék, ez ártalmas lenne, nem?



2015. júl. 20. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
10 ev utan hirtelen letekerni 20-30 kometert, szerintem abszolut termeszetes, hogy szokatlan es kemeny volt. Persze ulesek is vannak igencsak kenyelmetlenek, az en tapasztalataim szerint minel keskenyebb, kisebb egy nyereg annal kenyelmetlenebb. Lehet talalni ilyen szilikonos huzatokat, azok valamit segitenek.
2015. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet vásárolni állítható keménységű levegős ülést, vagy zselés üléshuzatot, zselés ülést. Ezek valamivel komfortosabbak.
2015. júl. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Alex Fly ***** válasza:
Ha elkezded a kerékpározást, kell pár száz kilométer, hogy megszokd a nyerget. Rövid távon lehet puhább nyerget választani. Vagy egy jó kerékpárosnadrág is sokat számíthat.
2015. júl. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért kérdezem, mert tegnap óta még most is érzem ott, ahol a nyereg nyomott.
2015. júl. 21. 13:45
 5/5 anonim válasza:
Lehet kapni sportüzletekben olyan nadrágokat amikben szvacs van vagy egy másik nyerget.
2015. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!