Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hátsó szélvédőmosó működőképes...

Hátsó szélvédőmosó működőképessége vizsgakövetelmény műszaki vizsgán?

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan az első igen, na de a hátsó?

2023. aug. 29. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem nézik meg valószínűleg.
2023. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem szoktak ilyeneket ellenőrizni. Át fog menni, már ha más miatt nem bukik.
2023. aug. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Ezt annyira nem szokták nézni. Hivatalosan ha van az autón gyárilag akkor rajta kell legyen és működnie is kell. Ha gyárilag nincs rajta akkor nem. Viszont ha van gyárilag legalább is kellene hogy legyen de nincs rajta valamilyen okból akkor kb leszarják hogy van-e vagy nincs, de hivatalosan szóvá tehetik és bukó is lenne.

De ha csak ez az egyetlen dolog múlik azon hogy az autó átmenjen műszakin akkor nem szoktak ezen fennakadni csak szóvá teszik hogy legközelebb legyen működőképes.

2023. aug. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Biztos van ahol nem nézik, nálunk igen. És működnie kell.
2023. aug. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Mindig előzetes műszaki vizsgára szoktam vinni az autót, ott átnézik, amit kell, javítanak, és utána egy-két héten belül következik a valós vizsga.

Az előzetes során az összes, vizsga során szóba jöhető rendszert ellenőrzik, így a hátsó ablakmosó működését is, de rendszámvilágítástól ködlámpáig mindent átnéznek. A valós vizsgán eddig ezek megnézésére sosem került sor, de kerülhetne, ezért legkevésbé sem bánom az átvizsgálást.

2023. aug. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Müködnie kell


Normális vizsgabiztos meg is nézi

Megbuktathatja az autót ha nem müködik

2023. aug. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ hol, NKH-nál simán kiszórnak érte. Kisebb vizsgaállomáson lehet rá sem néznek
2023. aug. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem két műszakin ment át úgy a kocsim hogy sem a hátsó ablaktörlő sem a mosó nem működött. Szerintem nem nézik sok helyen, a hátsó inkább kényelmi funkció mintsem biztonsági.
2023. aug. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sose nézték még nekem.
2023. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kb. 15 éve nem működik az Astrámon. Azóta vagy 4 helyen volt vizsgán, sehol nem szóltak érte.
2023. aug. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!