Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Olvastam hogy amszterdamban...

Olvastam hogy amszterdamban 30 km/óra a sebességhatár. Ilyen szeméttelepben hogyan lehet élni, amikor csigatempóra köteleznek?

Figyelt kérdés
60 alatt ritkán látnak engem kocsival lakott területen belül xd
dec. 26. 09:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Világ életembe imádtam az ilyen hülyéket😂😂


Tegnap is. Hungária krt befelé. BMW ide oda szlalomozik irányjelző nélkül a 3 sávba. Ő jaszkarizik én kényelmesen megengedettel megyek a külsőbe.

Pirosnál konkrétan egymás mellett állunk meg(ennyit értek a manőverei) átnézek majd nevetek egy jót.


Nyilván azonnal húzza le az ablakot és vonyít át, hogy mit nevetek. Mindig is lesznek emberek, akik az életük ezzel kompenzálják, hogy minden ok nélkül szálguldozik, csak azért, hogy mutassa dominanciáját olyanok között akik le sem szarják.

dec. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 bazaltkaroly ***** válasza:
65%
Amit te szeméttelepnek hívsz, az egy olyan ország városa, ahol bármilyen munkából hatszor jobban megélsz, mint itt. Egyébként egyszerű a válasz. Olyan forgalmi rendszer van, és olyan közlekedési morál, hogy nincs szükség a száguldozásra. Kényelmesen el lehet érni bárhová harminccal, mert nincs annyi kretén az úton, és nincs baleset. Nem tart fel egy hónapokig húzódó kátyújavítás. Lehet, hogy a te kis Makkoshotykai mentalitásoddal nehéz felfogni, de nem is baj, jobb ha nem mész oda, mert a száguldozásoddal, valószínűleg akkora büntetést halmoznál fel, hogy még az ükunokád is nyögné. Meg hát nem kell oda ilyen ember, maradj csak a putridban, ahol elnézik, hogy mások életével játszol.
jan. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!