Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A mi társadalmunk tanulna egy...

A mi társadalmunk tanulna egy ilyen esetből?

Figyelt kérdés

A cikk után van egy videó:

[link]



#baleset #felvétel készítések
febr. 21. 07:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
A mi társadalmunk - sajnos - semmiből sem tanul.
febr. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Persze, csak a mi társadalumk ilyen beteg, máshol eszébe sem jut ilyen az embereknek.

Az ostoba németek meg csak úgy hoztak minden ok nélkül egy törtvényt, ami börtönnel fenyegeti azt, aki mások baját fotózgatja.

[link]

febr. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

És mennyiből erkölcsösebb az a hisztiző német, aki náci módjára kérdezi: honnan jöttél, poland, hungary, czech?


Ezek se sokat tanultak a történelemből...


Én először inkább a saját hazámat védem, nem mi társadalmaznék.

febr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

#3

Tedd azt. Csak mástól ne várd el, hogy ugyanazt tegye, amit Te.

febr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Mármint abból, hogy a bámészkodókat megbüntetik? Dehogy, hiába a pofátlanítás vagy bármi, a normál "ügymenet" fenntartására sincs forrás, nemhogy ilyenekre
febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Megfoghatatlan a dolog, mert a legelső birkát aki lelassít, nem tudod kiszűrni. A mögötte jövők már csak azért lassítanak mert valahol elöl egy lelassított és húzza magával végig a dugót és csak követik egymást. Mindenki azt mondaná jogosan, hogy azért lassítok mert az előttem levőt nem tudom átrepülni.
febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6#: Igen, ebben igazad van, de pl.: autópályán is szokott már lenni kamerarendszer, így lehet, hogy épp véletlen olyan szakaszon van a baleset, ahol ott van és ebből lehet következtetni, hogy "ki volt az első" - szerintem.
febr. 21. 17:03
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

#4, komoly önérzet szorulhatott beléd, megállít egy ilyen s*ggtapasz méretű náci az autobahnon, még idióta módra bólogatnál is neki Magyarként...

Kb nem kell csinálnod semmit, hogy utáljanak ott kint.

febr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már... nézd meg bármelyik hírhedtebb balesetet, másnap pontosan ugyanúgy megy minden tovább.
febr. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg túlzás. Az ember alapvetően kiváncsi, és az is normális, hogy baleset mellett lelassítasz, nem tolod 100 felett.
febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!