Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hol találok KRESZ tankönyvet...

Hol találok KRESZ tankönyvet vagy olyan online anyagot, ahol nagyjából egyben elèrhegő az, ami a forgalmi vizsgához kell?

Figyelt kérdés
Nemrèg kezdtem el vezetni, kreszből már jóval korábban vizsgáztam ès az online tanulófelület elèrhetősège lejárt. Szeretnèm egy kicsit felfrissìteni a tanultakat ill. gyakorolni. Tudtok esetleg olyan online felületet ahol hasonló formában elèrhető a kresz tananyag, mint azon a felületen amit a kresz vizsgához törtènő felkèszülèshez kaptunk? (Ingyenesen vagy valami nem túl horror áron elèrhető tananyagot szeretnèk találni.) Előre is köszi, ha tudtok segìteni.

#KRESZ #forgalmi vizsga #Kresz tananyag #Kresz gyakorlás #Kresz e-learning
ápr. 24. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden ami a fogalmi vizsgához kell az benne van a KRESZ-ben. Az összes többi szükséges gyakorlati dolgot at meg a vezetés oktatás során megtanulod és begyakorlod.
ápr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bazaltkaroly ***** válasza:
61%

Ajánlom Youtube-n a KRESZ TV-t. Pethő Attila csinálja, aki szerintem a legnagyobb tudású ember az országban, a KRESZ terén. Van egy sorozata, aminek a neve "Végre, értem a kreszt!", ahol jobban elmagyarázza a nehéz, buktatós kérdéseket. Főleg tanulóknak szól, de még én is végignéztem, régi jogsival. Továbbá vannak felvett órái is, amikről nem tudok semmit mondani, mert azokat nem láttam.


Itt a link: https://www.youtube.com/@KRESZTV

ápr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Károly, köszönöm a válaszod! Teljesen vèletlen nyomtam rá a fèlig hasznosra. Nem tudod vèletlenül, hogyan tudom módosìtani "hasznosra"? Ezer bocsánat!
ápr. 24. 17:22
 4/4 bazaltkaroly ***** válasza:

#3 Nagyon szívesen! Nem lehet módosítani, de semmi baj, velem is meg szokott esni. :)

Jó tanulást és sok sikert!

ápr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!