Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Aki ezen röhögőfejezik, az...

Aki ezen röhögőfejezik, az miben látja a megoldást?

Figyelt kérdés

Épp olvasom, hogy hosszútávú terv, hogy el akarják bontani a Nyugati téri felüljárót. Erre valaki bekommenteli, hogy akkor a Lehel tér irányából a Deák tér felé haladó autók hogy fognak eljutni? Egy sávon és ezáltal hatalmas dugót generálva?

Erre ilyenkor többen is egy röhögőfejet tesznek "lájkjuk jeléül" kb ugyanúgy, mint amikor valaki ellenzi a Ferenciek tere alatti aluljáró betömését is, mert az is inkább növeli, mint csökkenti a dugót. Ez is kap jónéhány röhögőfejet.


Kérdezem én: a dugónövelő újítások miatt aggodalmukat kifejező bejegyzésekre akik röhögőfejeznek, azok miben látják a problémára a megoldást?


(A végletekig nem lehet száműzni az autókat a közutakról.)



márc. 20. 13:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
31%
Ez a röhögőfej-szimbólum egészen félrement jelentésében. Ma már inkább ilyen "debil vagyok" jelentése van annak aki használja.
márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
20%
már dübörög a válság, fogynak az autók, most kell elkezdeni az atalakítasokat, nehogy lehessen normálisan közlekedni :))
márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
62%

„(A végletekig nem lehet száműzni az autókat a közutakról.)”


Pedig ha az EU-n és az ökoterroristákon múlik, akkor ebbe az irányba fogunk haladni. De az is lehet hogy előtte már fél Európa éhen fog pusztulni, akkor meg azért lesz kisebb az autóforgalom.

márc. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
18%
1 -es írja jól . Igazából itt élik ki magukat az ostoba népek, az egyszerűbb aki írni se tud, az dob egy röhögőt, a kissé edukáltabb már írni is tud, az meg kommentben trollkodik. Egyáltalán nem a témának szól. Ahhoz érdemben semmit nem tudna szólni.Ezt hozta az internet, mindenki arctalanul vagy a védett távolságból tud beszólni mindenre és mindenkire. Személyesen persze kussolna. Ugató kutya meg a kerítés esete, ha elfogy a kerítés jön a félrenézés, lapítás, menekülés.
márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
72%

A felüljárón most is egy sáv van irányonként, szóval értelmetlen az a hozzászólás.

Egyébként én nem látok problémát a tömegközlekedés fejlesztésében a város belsőbb területein, pont az lenne a cél, hogy ne menjenek be annyian autóval.

márc. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
53%
Van egy faszi, aki azzal szórakozik, hogy minden szembejövő posztra röhögő emojit rak. Egy eszelős tekintetű elmebeteg. Miért kell az ilyen elmeroggyantak cselekedeteiben bármilyen rációt keresni? Egyszerűen arról van szó, hogy a diliházba is bevezették a netet.
márc. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, a röhögőfejesek a motorosok, bringások, vagy bármely egyéb kisebbség, az autósokkal szemben. Vagy simán gyalogosok.

Zukorberg kitermel a vacak oldalával jópár millió paranoiást.

És akkor még nem is működik hibátlanul, 1000 szám van tele buggal a face, konkrétan nálam is hibás, nem kicsit.

márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
80%

Azért azon tudok nevetni amikor olyanokat látok felháborodni akik utoljára 30 éve osztálykiránduláson jártak a Nyugatinál. Vagy vidékieket akik a világ végéről autóznak be a belvárosba.


A megoldás szerintem az lenne, hogy aki tudja tegye le az autót és üljön át tömegközlekedésre.


Körülbelül 30 éve téma, hogy a megnövekedett forgalom nem tartható fenn, 30 év lett volna lépni ez ellen, előre borítékolható volt, hogy szopás lesz a vége.

márc. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
8%
Üljön a csöves buszon a csöves húgyban aki akar. Meg a balhézó kisebbségiek közt.Meg az aluljárókban kerülgetni a kéregetőket, meg a koszosokat. Én biztos nem fogok, maradok az autó kényelmében és 3 átszállás nélkül ott vagyok kényelemben kellemes hőmérsékletben csendben vagy jó zenével
márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
61%
Ha van kocsid tudsz parkolni nem is kell buszoznod de nehogy már ennyire felj attól
márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!