Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elsősegély vizsga menete?

Elsősegély vizsga menete?

Figyelt kérdés

Hogyan zajlik? Kik vannak bent? Ketten kell bemenni? Ha nem tanulok rá sokat sikerülhet józan ésszel?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat


2011. febr. 20. 10:38
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Megosztom a tapasztalataimat én is, mert mielőtt mentem annyira féltem, azt se tudtam mennyire necces, mit kell csinálni, be is írtam googleba és ezt dobta ki :)

Én jártam tanfolyamra, szerintem érdemes, mert ha látja az ember akkor meg is ragadnak a dolgok, van kb 3 fogás amit kérdezhetnek :D úgyis mindenki kap ott egy vázlatot az elég, ha van könyv még jobb de bőven elég a rövidített változat. A mester utcában voltam, sorszám szerint hívták be négyesével az embereket, amíg az egyik újraéleszti a babát, a másik 2 bemutatja egymáson a stabil oldalfekvést, és fordítva, utána tétel húzás (volt 4 kirakva, mindegyik lapon 2 altétel) egy 50 körüli bácsi kérdezgetett, aki rosszul tudta, azt rávezette a jó válaszra. Nagyon rövid az egész, én csak 1 napot készültem rá ami bőven elég szerintem, nem kell parázni egyáltalán!!

2013. szept. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Bartalos László M. válasza:
83%

A teljes EÜ vizsga anyaga videó formátumban:


http://www.youtube.com/playlist?list=PLa3kXW4zAiiHWtkAUn2PN_..

2013. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!