Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy is van ez a gyalogosokkal?

Hogy is van ez a gyalogosokkal?

Figyelt kérdés
Tegnap levizsgáztam forgalomból. Van egy hibavonal a lapomon gyalogos csalogatás miatt. Én csak udvarias akartam lenni, lassítottam, erre a gyalogos lelépett. De elvileg már a szándéknak is elsőbbsége van, ahogy a reklámban volt. Tehát nem kell lelépnie a gyalogosnak, elég megállnia a járdaszegélynél, és akkor már el kell engedni, vagy nem?
2009. júl. 23. 13:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

szóval a lényeg z hogy ha közelítesz a zebra felé,tedd üresbe nyomj egy nagy gázt aztán amikor megvan a szemkontaktus nézz rá iszonyat csúnyán:D:D:Dna ez csak vicc volt ám.

De megjegyzem nekem a csúnya nézés forgalmi vizsgán bejött:D

A vizsgabiztos meg nem hülye mert van a vizsgalapon olan hogy gyalogos csalogatás.Ezt általába olyankor szokták adni ha nagyon akar hibavonalat húzni csak nincs miért:D

Ide tartozik még az irányjelző túl korán vagy későn:D

2009. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell kímélni a vénnyanyákat!
2009. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
90%
Az elősző oldalon válaszoltam, jól lepontoztak! De a véleményem változatlan!!! Attól, hogy a gyalogosok az útszélén állnak nincs elsőbbségük! Amint a zebrára lépnek viszont igen. A múlt héten zebrán voltam és egy tanuló nem állt meg, szerintem észre sem vett annyira markolta a kormányt. Az ilyeneket nem szabadna jogsihoz juttatni! Mi van akkor, ha a gyalogosok az útszélén beszélgetnek? Álljak meg? Na neeee.... Különben is a Kreszben nincs benne, hogy ha az útszélén áll meg kell állni! Az van benne, hogy a zebrát úgy kell megközelíteni, hogy megtudj állni. Tehát a kettő nem ugyanaz!
2009. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!