Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha elsővbségtábla ellenére...

Ha elsővbségtábla ellenére belém jöttek, de félre álltunk mert elismerte utánna azonban letagadta és rendőrt hívtam>>most rendőrségi ügy. Ki a vétkes? Sztem ő. esetleg egy hozzá értő köztetek. Utólag is köszi (nem mentem gyorsan.

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha neki elsőbbségadás kötelező táblája volt, neked pedig nem, akkor ő a vétkes, de elég kevés infót adtál meg.
2009. okt. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha neki volt elsőbbségadás kötelező táblája, és beléd hajtott, akkor egyértelműen ő a hibás. Akár elismeri, akár nem. Az a rendőrséget meg a biztosítót nem érdekli. Remélem, kitöltöttétek a kárbejelentő (kék-sárga) lapot, ha megadta a biztosítóját, első dolgod legyen, hogy beadod a kárbejelentőt.
2009. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Pedig minden oktatáson milliószor elmondják hogy baleset esetén soha de SOHA ne állj félre. Még ha a forgalmat is akadályoztatod akkor se. Pont az ilyenek miatt.

Amúgy a legtöbb esetben ilyenkor a rendőrök a sérülésekből egyből látják a szitut és nincsen gond.

Ha az elsőbbséget ő nem adta meg akkor ő a vétkes. Te meg csak buta amiért majdnem csőbe húzott. Tanulj belőle.

2009. okt. 25. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom,hogy buta voltam,de nem volt gyakorlatom benne...tanultam,fene a pof.ját :D hát a biztosító még várat magára...mert a rendőrségi igazolásra várok..épp ma intéztem és aki ott volt rendőr kinn,azt megkérdeztem,hogy mit gondol az meg aztmondja ,h 50-50. hát nem tudom..szerintem is a tábla tábla és nekem ha tudom,hogy főútvonal és táblája van akkor nem kell megállni számítva mint egy jobbkezesnél arra,hogy uhh a marhája belémjöhet...:( magyarország..ahh..rem nem 50% lesz a vége mert én tényleg csak a félre állást baxtam el...de ha legközelebb egy 10kereszteződést magába húzó uton is történik akko onnan senki semmerre egy lépést se meek odébb..:( :D szurkoljatok..szép borongos délutánt..köszi a kommenteket.
2009. okt. 26. 14:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt amugy lehet hogy a baleseti bejelentő papiron aláirja hogy elismerem a balesetért okozz felelősségem és aláírás és utána mentek félre és irjátok a többit?
2009. okt. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!