Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek itt ki volt a...

Szerintetek itt ki volt a hibás kit lehet felelősségre vonni?

Figyelt kérdés

Pár képet linkelek és sajnálattak közlöm hogy én voltam a buszal rendőrségi intézkedés történt a nő kiabált mint egy fába szorult féreg hogy én vagyok a hibás direkt neki mentem megtudtam volna állni stb..

A buszon kb 45 en utaztak ha padló fékezek akkor 30 utashoz a mentő kelett volna hogy jöjjön.


Szeretnék véleményeket kérni köszönöm!

Azzal jött a rendőrök elött is hogy ő jogász stb.. betétlapot nem kaptam elméletileg feljelentették..

Kérdés hogy ebből mi lesz ? :P


[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]


2013. szept. 22. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő fordult ki eléd az "Elsőbbségadás kötelező" tábla ellenére, akkor egyértelműen ő a hibás.
2013. szept. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen neki volt macisajtja.. :D De nem kaptam betét lapot szal nem tudom mi lesz a rendőr feljelentette! Mire lehet számítani ?
2013. szept. 23. 00:16
 3/11 anonim ***** válasza:

A sárga-kék csak egy dolog, de honnét fogod tudni, hogy melyik biztosítóhoz kell menni kártérítésért?

Vagy legalább a biztosítója nevét megtudtad?

2013. szept. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és: Hú mekkora csöcs szerkezet!

:D

A rendszámot azért kitakarhattad volna!

2013. szept. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elég egyértelműnek tűnik. Legrosszabb esetben fel kell kérni egy független szakértőt aki elmagyarázza bíróságon miért nem lehet busszal padlófékezni bármikor. Nem hiszem, hogy ezt bebukhatod.


Az viszont elég furcsa, hogy semmilyen kontaktot nem kaptál.

2013. szept. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Oké! :)

No a rendőrség adott egy Igazolás Közlekedési balesetről.

Meg van amugy a biztosító neve kötvényszáma minden tehát ez nem lényeges! :)


De most akkor ez hogy fog zárulni?

Ennyire idióta nem lehet senki én helyébe adtam volna egy betét lapot és be húzom fülem farkam ez meg csinálta itt a reklámot a rendőröknek is tele volt vele hagy ne mondjam mije....


Most várunk nem tudom mi lesz ebből, a rendőr mondta hogy ez lehet hogy megfogja állni a veszélyeztetést is és olyan jelentést fognak írni róla hogy neki lőttek így is úgy is.. Nem tudok hozzá szólni azért kérem a véleményeteket! :)

2013. szept. 23. 10:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj ,nekem már sok balesetem volt mind más hibájából és egyik sem ismerte el azonnal a helyszínen ,mind visított , meg hazudozott és a teljesen egyértelmű szituban is rendőrt kellett hívni , helyszinelni ,feltartani a többi közlekedőt mert az emberekben egy cseppnyi józan ész és becsület nincs.. Kivétel nélkül mind megszívta végül..A baj az ,hogy nagyon el tudja húzni a rendőrség- biztosító az ügyet fél év 1 év nekik semmi ,nekik marhára ráér. De úgy látom minimális a kár.


Adott szituban egyértelmű, hogy a fehér autós a hibás ,ott a macisajt és még teljesen rossz helyről a záróvonalat átlépve akart manőverezni.. Tanúnak neked meg ott lesz a fél busz.

2013. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most az lesz, hogy a szabálysertési előadó esetleg behív benneteket meghallgatásra, aztán egyszer csak hoz egy határozatot, amivel lehet menni a biztosítóhoz! Alap esetben ez kb. fél év...


"Ennyire idióta nem lehet senki én helyébe adtam volna egy betét lapot és be húzom fülem farkam ez meg csinálta itt a reklámot a rendőröknek is tele volt vele hagy ne mondjam mije.... "


Na ez az, régen én is csináltam egy két hülyeséget, de szépen megírtam a sárga-kéket, oszt' jónapot! Ha balfék vagyok, és kiszed a rendőr a sorból, akkor se szoktam hőbörögni: Írjuk meg a papírokat, aztán menjünk a dolgunkra.


Na jó, egyszer volt, hogy hajnali kettőkor egy fél óra után már összetett kézzel könyörgött valahol Pécs környékén egy körzeti meghízott, hogy ismerjem már el, hogy átmentem a stop táblánál megállás nélkül, és eltekint a bírságtól, hiszen látta! Csak hogy nekem volt két tanúm, ő meg egyedül volt, és már csak becsületből se vallhattam be neki, hogy hazudtam. No de akkor nem törtem össze senkit!

:D

2013. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm nektek ment a pont mindenkinek :D

Hát ezek turisták nem tudnak magyarul de az nem érdekes mert hostes is látta aki velem volt és BKV buszosok is tehát no problem.


Igen ám csak ez a vén ku*** annyira köti az ebet a karóhoz hogy nem igaz kérdés mire lehet még számítani amugy a rendőr azt mondta hogy ez 08 as lesz ha jól rémlik vagy 07.

Nem tudtam vele zöld ágra vergődni látjátok mennyire egyértelmű az is lehet hogy a szabálysértési előadó fogja és lezárja az egész ügyet úgy hogy be sem hív bennünket??

2013. szept. 23. 21:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem nagyon számít mit mond a nőszemély, a bizonyítékok mind ellene vannak. Húzni tudja csak az időt a károdra. Nálam az is volt ,hogy a rendőrségi behívót és a végzést tartalmazó leveleket sem vette át a baleset okozója csak ,hogy hátráltassa ,húzza az ügymenetet. Borzalmas rosszindulatú emberek vannak...De előbb -utóbb rendeződik a dolog.

Amúgy meg úgy jogász ez a használt opeljével mint én a batman ...

2013. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!