Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek itt ki volt a...

Szerintetek itt ki volt a hibás kit lehet felelősségre vonni?

Figyelt kérdés

Pár képet linkelek és sajnálattak közlöm hogy én voltam a buszal rendőrségi intézkedés történt a nő kiabált mint egy fába szorult féreg hogy én vagyok a hibás direkt neki mentem megtudtam volna állni stb..

A buszon kb 45 en utaztak ha padló fékezek akkor 30 utashoz a mentő kelett volna hogy jöjjön.


Szeretnék véleményeket kérni köszönöm!

Azzal jött a rendőrök elött is hogy ő jogász stb.. betétlapot nem kaptam elméletileg feljelentették..

Kérdés hogy ebből mi lesz ? :P


[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]


2013. szept. 22. 23:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

De sajnos tényleg jogás Dr. mittodom én micsoda de privibe el küldöm a nevet ha érdekel . :)

Nem tudom mi lesz a cég nagyon pipa mert amig a biztosítás nem rendeződik addig a buszt nem tudják megjavítani nem is javítják meg.

És ez forgalom kiesés szánalmas idióta ...


Sőt én még azon gondolkodom hogy közlekedési közúti veszélyesztetésért feljelentem!

Nem tudom mit lehet ezzel csinálni szánalmas az ilyentől miért nem veszik el a jogsit?


Ráadásul a háta mögött két 18 éven alúli gyerek is volt akiket veszélyeztetett.

2013. szept. 24. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!