Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szombathelyiek! Mennyire...

Szombathelyiek! Mennyire veszélyes az egyetem és a buszvég környéke esténként?

Figyelt kérdés
hétkönap-hétvégén egyaránt érdekel.

#szomabtehyl
2014. dec. 25. 14:27
1 2
 1/13 anonim válasza:
Én orlays voltam,az a patak másik felén van az egyetemmel szemben.6 év kolesz tapasztalata azt mondatja velem,hogy suttyó a környék.barátnőmet zaklatta ott egy szatír a gagarin úton meg drogosokba botolhat az ember.
2014. dec. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

attól függ.

belém nem kötött még senki, mondjuk én fiú vagyok, 180+ meg van rajtam azért izom is.

de egy 15-19 éves lányként nem szívesen járkálnék arra estenként, egyedül legalábbis. ha vagytok 3-4-en annyira már nem vészes.

2014. dec. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hááát nem vagytok valami biztatóak.
2014. dec. 25. 22:06
 4/13 anonim válasza:

2-es vagyok, látom azt pont kihagytam miket szoktam ott látni..

hétvégénként elég sok a beállt, kis fogpiszka 14-15 éves, azok nem vészesek.

vannak a hardcore-abb drogos arcok, velük már szokott probléma lenni ahogy mondták ismerősök. (nekem nem szóltak, de ezt már írtam az előző válaszban is)

meg vannak a bandázós cigányok. igazából ez a legvészesebb téma, azok megtesznek kb. bármit. pénzért/értékért szerintem ölni is képesek, bár ilyen sztorit a közelmúltból nem nagyon tudok.

2014. dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Engem végülis inkább a hétköznap érdekelne, esetleg arról tudnál még valamit mondani? Amúgy azt tudtam, hogy Szombathely elég suttyó hely, de hogy ennyire?
2014. dec. 25. 22:23
 6/13 anonim válasza:

Hétköznapok valamivel enyhébbek, kevesebb a cigány.

Nem olyan rossz hely, de az pont a legrosszabb környék, mivel romkert/aclub* kb. ez a kettő szórakozóhely van itt, így itt van mindenki. + az ady tér, ide jönnek be a vidéki buszok, szóval kb. itt gyülekezik a legtöbb ilyen. más helyek annyira nem vészesek, de ez egy elég durva háromszög. *nem tudom mennyire ismered, de az aclub az az egyetem klubja, ott van az egyetemnél.

2014. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Amúgy nagyon szeretem szgelyt ott tervezek kis lakást venni remélem összejön.első voltam.
2014. dec. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
hétközben nem vészes, mert este fél 11-kor indulnak a munkás jártok Haza az Ady térről, sok ember van. Inkább a koleszos fiatalok lézengnek arra. Hétvége másabb, mert ott van két bulihely is, de elég gyakran járnak rendőrautók, ami sztem visszatartó erő
2015. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
és a koleszosok mennyire vészesek? gyakori a kötekedés,stb... ?
2015. jan. 2. 20:52
 10/13 anonim válasza:
a koleszosok nem kötekednek, rendesek, normálisak... inkább az Ady tér közelsége hátrány...
2015. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!