Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ez valószínűleg "büntető" volt?

Ez valószínűleg "büntető" volt?

Figyelt kérdés

Nem olyan régóta vezetek, vannak még hibáim.

Így történt,hogy 2 sávos úton, városban mentem a külsőben, és az előttem haladót akartam megelőzni, indexeltem, láttam,hogy jön egy BMW, de azt hittem beférek elé, de fékezésre kényszerítettem.

Olyan határeset volt, ő nem dudált, nem villogott, de lett volna aki azt teszi (és mondjuk jogosan).

Na mindegy, megelőztem azt az autót, és már mentem is vissza,hogy a BMW mehessen.

Visszatértem a külsőbe, ő meg elment mellettem, és bevágott elém, indexelés nélkül, nekem is fékeznem kellett.

Aztán ment előttem, előzött egyet jobbról, és indexelve tért vissza, és amíg előttem ment, mindannyiszor indexelt a sávváltásnál, ezért gondolom,hogy ez lehetett esetleg egy büntető "bevágás"?

Mondjuk ezt veszélyesnek tartom, és inkább dudáljon le mint a szart, de ne vágjon már be elém, én sem kib*szásból tettem, hanem mert rosszul mértem fel a helyzetet.


2015. aug. 6. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:

egyértelmű büntetés, játszotta a közúti rendőrt...


Igen, közúti veszélyeztetésbe simán belefér. Ezért kéne kamera minden kocsiba!

2015. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Azért egy elakadásjelzőt nyomhattál volna neki, miután bevágtál elé, hogy bocs, vak vagyok.
2015. aug. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

óóó...lesz még ilyen sok.

vegyél egy hummert aztán nem lesz ellenfél.

2015. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az elakadásjelző nem jutott eszembe.
2015. aug. 6. 17:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a kamera tényleg jó megoldás.
2015. aug. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez annyira kicsinyes és óvodás szintű reakció a másik részéről, hogy leírhatatlan. Egy büntetőfékezéstől nem lesz jobb a világ és az útjaink sem lesznek biztonságosabbak. Tényleg jó lenne a kamera ilyen esetben, bár kérdés, hány ember vállalná a feljelentés és a bizonyítás hercehurcáját.
2015. aug. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ez egy reakció volt, de itt azért itt te voltál a hunyó.

Én dudáltam volna, a 100 ezeres közúti veszélyeztetés, és az elsőbbség megadásának elmulasztás nálad is játékos lett volna, ha kamera van nálad, feljelented az illetőt.


Nem kérdés, hogy emberünk paraszt volt.

2015. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!