Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek elképzelhető,...

Szerintetek elképzelhető, hogy a másik motoros tényleg feljelentett?

Figyelt kérdés

Még a nyár végén elterveztem,hogy egy utolsó szezonzáró motorozásra megyek, így Dobogókőre esett a választásom.

Pomáz felől mentem, és amint kiérünk Pomázról (Csobánka leagázásnál) azon a rövid egyenes szakaszon nagy sebességgel, és a tükör használata nélkül előztem egy autóst, azonban váratlanul mellettem termett egy másik motoros, aki szerintem 150 plusszal jött, mert csak gyorsabb volt mint én, és mikor ez előtt kb 10 másodperccel a tükörbe néztem még nem volt mögöttem.

Nem mentesítem magam, nem vagyok jobb hisz én kettőt is hibáztam nem néztem a tükörbe,és nem 90-el mentem, maximálisan aláírom,hogy hibáztam amikor nem néztem a tükörbe, csak gondoltam ilyen sebességnél nem fognak engem előzni.

Mindegy, megijedtünk mindketten (én legalábbis biztosan) rögtön lassítottunk, már csak azért is mert kanyargott az út.

Ő hátrafordult, és mutogatott, én elnézést kértem, de csak magyarázott meg kiabált, (amiből semmit nem értettem) mutattam is neki,hogy húzzon már.

Ekkor felmutatta a középső ujját és el is ment.

Dobogókőre felérve láttam a motorját, és hogy több motorossal beszélget.

Gondoltam rá,hogy odamegyek megbeszélni, de mivel sokan voltak, hagytam.

Ott töltöttem egy-két órát, aztán úgy voltam,hogy még Esztergomba,Párkányba is kinézek.

Felültem a motoromra, és éppen,hogy elindultam, jött ez a motoros, beállt elém (még ott a parkolóban,Dobogókőnél), letámasztotta a motorját, és a tükrömre mutogatva kiabált,hogy ez minek van neked te (...)

Én még levettem a bukósisakomat is, ő meg nem, csak ordibált, hiába ismertem el a hibámat, és hiába voltam nyugodt, ő csak egyre jobban őrjöngött.

Eljött az a pont,hogy határozottan rákiabáltam,hogy vegye már le a bukósisakját, mert nem igaz,hogy 2 perce minősíthetetlen hangnemben szitkozódik, még az arcát sem vállalja.

Erre felhajtotta a sötétített plexijét, viszont az orráig felhúzta az alatta lévő maszkját, így csak a szemét láttam, de legalább már jobban értettem amit mond.

Több motoros is tanúja volt az esetnek, mikor már tényleg megalázónak éreztem a viselkedését a bukósisakommal a kezemben fenyegetően felé mozdultam, de nem akartam megütni.Erre jött egy motoros srác, aki közénk is állt, és elküldte azt a barmot, de az még megfenyegetett azzal,hogy fel leszek jelentve közúti veszélyeztetésérért, mert neki van fejkamerája és az rögzített mindent (tényleg volt ott neki valami kamera szerűség)

Most kaptam egy rendőrségi papírt, azonban én nem tartózkodok otthon, csak telefonon szóltak nekem, de nem akartam a családtagok orrára kötni, nem engedtem meg,hogy kibontsák, majd én akarom.Így viszont most kicsit ideges vagyok.

Szerencsére van egy másik rendőrségi ügyem, amiben tanú vagyok, és bízom benne,hogy azzal kapcsolatban jött valami, de mégis félek.A videó alapján megbüntethetnek?

Mondjuk ha valóban működött a kamerája, akkor remélem a fenyegetőzését is bemutatja majd, ami később zajlott, mert ez esetben én is feljelenteném garázdaság miatt, ha már itt vagyunk.


2015. szept. 11. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha van olyan hülye, hogy megteszi, akkor magát is kényelmetlen helyzetbe sodorja... azt mondod, hogy nem mentél lassan, de még úgy is beért... nos innentől kezdve azon a videón 99,9% az is látszana mennyivel ment... és ha azzal a videoval képes lenne besétálni a rendőrségre... hát, nem sok észre vallana. Szóval szerintem csak volt ennyi esze, hogy nem megy egy ilyen videoval.
2015. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktak ilyenekkel foglalkozni, pláne nem ilyen kétes videók alapján.
2015. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, nem fogja sajat maga alatt vagni a fat, ha a videon latszik hogy szabalytalanul (tukorbe nezes nelkul) elozol, akkor az is fog latszodni, hogy o qrva gyorsan ment...


A rendorsegi ugyed melyik varoshoz/kerulethez tartozik? Otthoniakat kerdezd meg nincs a boritekon pecset vagy vmi ismertetojel, hogy honnan adtak fel?

2015. szept. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha lett volna videó akkor nem őrjöng habzó szájjal.
2015. szept. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy feljelentést tett, mert akkor neki ugrott a jogsija gyorshajtás miatt. Szerintem csak rád akart ijeszteni.
2015. szept. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
És mi fog látszani a videón? Hogy 200al veret közúton és kijön elé egy motoros? Kit fognak akkor megbüntetni? Ne izgulj,ha annyi esze van hogy ezzel beballag a rendőrségre nem lesz bajod belőle.
2015. szept. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meggyőződésem, hogy nem jelentett fel. Normális ésszel elképzelhetetlen!
2015. szept. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!