Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elsősegély vizsga 2010-ben...

Elsősegély vizsga 2010-ben milyen?

Figyelt kérdés
Mi az amit mindenkitől kérdeznek? Kell húzni feladatot? Vagy ők mondják meg hogy mit kell elmondani?
2010. ápr. 17. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik helyszínen fogsz/akarsz vizsgázni, de én mindenképp (ha megoldható persze) a budapesti Erőmű utcait javaslom. Én ott voltam bő egy hónapja és igaz, hogy elég sokan voltak és 2-3 órát kellett várni, de azalatt az idő alatt aki ott volt mindenki átment.

Én előtte nap beleolvastam a könyvbe aztán annyi. A vizsga annyiból állt, hogy bementünk haverommal ketten odaadtuk a csekket meg a személyit (2 öregasszony volt a vizsgabizottság) mondták hogy egyikünk feküdjön le másik a stabil oldalfekvést mutassa be. Utána át kellett menni a bábuhoz azon bemutatni az újraélesztést, utána húzni egy kis lapot amin 2 tétel volt azokat felolvasni a nőnek és elmondani kb 2-2 szóval a teendőt.

A vizsgánk minősítését nagyjából olyan szavakkal jellemezte végig hogy "Rossz" "Hibás" "Maga még sosem csinált ilyet" "Egyáltalán nem" és a végén szépen megírták a kártyát sok szerencsét kívántak és ennyi.

Szóval egy vicc az egész mindenkit átengednek. Ha vidéki vagy azokról a helyekről nem tudok mit mondani, de a pestiek közül az erőműt javaslom mindenképp, a Moszkva tere, Csepelt, Mester utcát semmiképp se, Váci útról se hallottam rosszat.

Remélem tudtam segíteni.

2010. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem pont az erőműben húztak meg! Azért mert nem lehetett belefújni rendesen a babába! Egy öregasszony volt meg egy hapsi!
2010. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így igaz, nem lehet rendesen belefújni a babába mert folyton kijön a száján amit befújsz. De engem a szemüveges őszhajú öregasszony átengedett, bár mondom végig részletezte, hogy mennyire nem jó :D

(1. voltam)

2010. ápr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hű hát akkor nem tudom...:) ma kell telefonálnom hgy melyik helyszínre szeretnék menni.
2010. ápr. 19. 08:21
 5/5 anonim válasza:
Egyszer-kétszer elolvasod max a könyvet és nagyjából tudod akkor nem lesz gáz. Állítólag a Moszkva téren jófejek meg én ma voltam Csepelen, sokat kellett várni de ha tudsz párszor jól válaszolni akkor az se feltétlen bkás ha belesülsz.
2011. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!