Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire éri meg a 90 napos...

Mennyire éri meg a 90 napos VAKÁCIÓ bérlet?

Figyelt kérdés

Ha valaki vett 90 napos vakáció bérletet idén, annak mennyire "hozta vissza az árát"? (34990 HUF volt, ez napi 390 Ft utazási költség)

(Jókor teszem ki ezt a kérdést, így karácsony előtt 16 nappal)



2022. dec. 8. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én anno 30 naposat vettem, 14990 Ft volt akkor, asszem diákjegyhez számoltam, de 3-4 nap alatt visszahozta az árát, egyik legjobb befektetésem volt
2022. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván attól függ mennyit utazol.

Ha semennyit, akkor semennyire nem éri meg.

Ha nagyon sokat, akkor nagyon megéri.

2022. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ez csakis a felhasználótól függ. Számold ki, a tervezett utazasaid mennyibe kerülnének jeggyel, aztán ha kellően közel vagy bármely irányból a 35000 Ft-hoz, akkor vedd meg. (Ha nem is éred el, a szabad utazás lehetősége is egyfajta érték lehet számodra.)
2022. dec. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak 1 járaton utazol napi szinten oda-vissza, a jegyhez képsest akkor is megéri. Ha csak Pest, akkor a BKK-bérlet 28500.
2022. dec. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!