Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A vasutasok egy magja miért...

A vasutasok egy magja miért ilyen mindent is tudó, toxicus alak?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy nem a jegyvizsgálóra, mozdonyvezetőre gondolok, hiszen egy, én is mozdonyvezető akarok lenni, kettő valóban velük nincs semmi baj.


Van olyan Facebook csoport hogy elk*rt vasútfotók, ahol a nagy vasútasok (közöttük elég sok a forgalmista) mások vonatos képeit, avagy mások képét kezdik el fikázni, személyeskednek. Más FB csoportban is megfigyelhető a jelenség, a folyamatos okoskodás, kijavítás (nem, nem építőjeleggel), de olyat is olvastam, ahol egy lány akart mozdonyvezető lenni, és az egyik mávos dolgozó elhordta mindennek, mert a konyhában van a helye.

Ahogy elnézem, akik valamelyest közelebb vannak a vasút világához két csoportra oszlik, egyik aki barátságos, örömmel beszél ezekről (pl én, és jó pár mozdonyvezető), aztán van olyan, aki másokat gyaláz(jó pár forgalmista, avagy hobbifotós).



jan. 11. 12:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%
Tox Icus?
jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Toxic angol szó, te tudatlan
jan. 12. 23:27
 13/21 anonim ***** válasza:
80%
Ez meg egy magyar fórum, ha nem tűnt volna fel.
jan. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ez az érvelésed kb annyit ér, hogyha bemész egy sparba nem spagettinek írják ki már ki a hosszú vékony száraztésztát mert ez Magyarország
jan. 13. 01:11
 15/21 anonim ***** válasza:
63%
Csak míg a spagetti egy bevett kifejezés, a "toxicus"-t semmilyen magyar nyelvű szövegben nem fogod látni leírva.
jan. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Akkor mérgező alak. Így már megnyugodtál?
jan. 13. 01:40
 17/21 anonim ***** válasza:
17%

"Toxic angol szó, te tudatlan"

:D

A toxikus meg egy magyar szó, te tudatlan.

jan. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%

"Majd pont a vasutasok maradnának ki?:D"


Buhár Kencét még senki nem is említette! :D

jan. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
38%

"A vasútasok a társadalom alja."


Miért is????

Csak úgy érdekel az álláspontod, hogy te miért vagy ilyen véleménnyel a vasutasokról.

Csak megsúgom, vasutas családból származom!

jan. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én is benne vagyok a csopiban, és én épp a mozdonyvezetőket látom ilyennek abban a csoportban
febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!