Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapestről, ha utazom Budaörs...

Budapestről, ha utazom Budaörsre busszal oda milyen jegyet kell venni?

Figyelt kérdés

Vonaljegy kell vagy rendes jegy?

88/88A/40/40B/188... buszok mennek ahogy néztem ezekre vonaljegyet kell venni vagy normál jegyet?

(Nekem van országbérletem az jó lehet? Páromnak nincs ezért érdekelne, hogy neki a buszon kell jegyet venni vagy vonaljeggyel lehet utazni?)


febr. 17. 16:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Rá van írva az ár.

2023. augusztus 31-én emelték a jegyárat 350-ről 450-re. Az árváltozástól számítva 1 évig, azaz 2024 augusztus 31-ig használhatóak fel a régi jegyek. Majd még további 3 hónapig (azaz november 31-ig) visszaválthatók.


Igen, március 1-től elvileg érvényes lesz Budapesten belül a BKK-ra is a vármegye/országbérlet.

febr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi az infót!

(tényleg rá van írva azt el is felejtettem)


Jövőhéten akkor nem tudom visszaváltani?

Mert jövőhéten megyek, de nem fogom mindet elhasználni és nyár után nem tervezek menni, sem külön felutazni visszaváltás miatt.


Keletiben van ott jegy iroda vagy micsoda... ott esetleg vissza váltják jövőhéten? vagy csak aug 31 után?

febr. 18. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!