Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az M4-es metró peronjába...

Az M4-es metró peronjába szerelt kék-sárga LED csíkokat miért cserélik ilyen lassan?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdték cserélni őket március elején, azt hittem, a metró születésnapjára akarnak valamit szépíteni rajta, de erősen tévedtem. A Fővám térre még csak most tértek át egy hónap kihagyás után. Olyan egyszerűnek és olcsónak tűnik LED csíkokat fektetni, mi lehet az akadályozó tényező?
máj. 21. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A pénzhiány, és csak éjszaka szabad. Ráadásul nem egyszerű a csere.
máj. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Nem olyan egyszerű az, meg aki csinálja valószínűleg túlzott áron teszi azt.
máj. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen az, amikor egy szaki dolgozik három helyett. Az orvosból meg két beteg között húsz percre nővérke lett.

Amúgy talán előbb az egy éve nem működő mozgólépcsőre kéne pénzt meg szerelőt keríteni a Budafok, Budaörs irányú buszok kijáratánál. Szerintem az többeket zavar. A 70 éve hozzá nem nyúlt vasúti pályákról nem is beszélve. Szórják a pénzt semmit nem termelő luxus agymenésekre, aztán csodálkoznak, ha tíz év múlva nem lesz miből fűteni a focipálya füvét. Persze, hogy nem lesz. Mért, várt valaki mást?

máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!