Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ezek a buszok biztonságosak?

Ezek a buszok biztonságosak?

Figyelt kérdés
Budapesten a 7E vonalán mostanában járnak ilyen lapospadlós buszok is, ezek menet közben mindig úgy nyikorognak, hogy szerintem hamarosan szét fognak esni. A multkor pedig az ajtón lévő kapaszkodót fogtam, amikor kanyarodott a busz, erre az ajtó kicsit kinyílt, világított a fehér fény, ami akkor szokott, ha nyitva van az ajtó, és bemondta, hogy melyik megállóba érkeztünk. Pedig csak kapaszkodtam, nem akartam feltépni az ajtót. (azt meg már meg sem említem, hogy kényelmetlenebb és lassabb, mint a régi buszok, amik a vonalon voltak)
2012. febr. 17. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy van mivel utazni. Ez van sajnos.
2012. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És a kéthetente kigyulladó metró biztonságos? Én már fel se merek ülni metróra.
2012. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen alkalommal gyulladt ki a metró, nem kéthetente. Mire jó ez a pánikkeltés? Ha mentális problémáid vannak fordulj orvoshoz...
2012. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

Már nem azért, de szoktál olvasni? Ki van írva, hogy az ajtónak támaszkodni TILOS!


Szerinted ez vicc? Ez nem olyan mint az autókon az ajtó, hogy egy retesz bezárja, semmi nem tartja csak behajtják.


Mindamellett az a kapaszkodó az ajtón csak arra szolgál, hogy leszállásnál ne ess el. Majd egyszer jó igényesen kiesel az ajtón, mert a súlyoddal kilököd.

2012. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem mersz felszállni rá, akkor ne utazz vele, ennyi. Nincsenek kéthetente kigyulladó metrókocsik, ahogy az előttem válaszoló is vallja, egyetlen egy éget ki, és pont. Füstölés és egyéb rendellenességek miatt észlelt kisebb fennakadások előfordulhatnak, de még ezek nagy része is csak téves riasztásból ered. Egyébként megsúgom neked, hogy múlt hónapban Berlinben 10 napon belül háromszor kellett alagúttűz miatt időszakosan korlátozni a metróközlekedést. Még sem "rettegnek" az emberek a metrótól. Ha te személy szerint igen, akkor nem kell vele utaznod, de ne akarj már tömegpánikot kelteni a vergődéseddel.
2012. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az Inter city vonatok színvonalával elégedett vagyok , szerintem nem kifogásolhatóak.Viszont a BKV járatai egyszerűen borzalmasak.Tele vannak hajléktalan emberekkel , akik a járművön végzik el a kis és nagy dolgukat.Persze az is probléma hogy nem elég korszerűek ezek a járművek de véleményem szerint a legnagyobb gond akkor is a tisztasággal van.


Sokkal jobban érdemes autóval járni.Egyrészt nem sokat spórolsz a jegyen , másrészt az autó adta kényelem és szabadság megfizethetetlen.Nagyon-nagyon ritkán ülök BKV-n.

2012. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"tegnap 20:34"


sokan voltak a buszon, ezért csak az ajtónál fértem el. Tudom, hogy ki van írva, hogy ne támaszkodj az ajtóhoz, de azokn a régebbi piros elejű buszokon, amik még járnak a gyors 7-esen meg sem mozdul az ajtó, ha be van csukva. Ezek az új buszok kínaiak? vagy miért ilyen sz@r mindegyik?

2012. febr. 18. 19:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom alacsonypadlósra gondolsz és Volvo 7700A. Svéd-lengyel gyártásúak. Kicsit nyikorognak vannak rosszabbak tőlük hidd el. Ikarus meg Ikarus :D Vicces hogy a volvók elkezdenek 3 év után rozsdásodni az Ikarusok meg 20 év után :D
2012. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!