Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szabad ilyet csinálni? A...

Szabad ilyet csinálni? A villamost így kihasználni?

Figyelt kérdés

Itt Debrecenben délutánonként a Kossuth térnél meg arrébb is srácok szoktak gördeszkázni és sookták csinálni,hogy a villamos megáll a megállóba és a srác gördeszkával odamegy a villamos hátuljához,odakapaszkodik és mikor a villamos elindul akkor húzza a srácot.

Az egyik srác a múltkor már hosszú távon vontatta magát.A villamosvezető ezt nem látja,mert,ha látná,hogy mit csinálnak az ilyen srácok akkor nem engedné ,hogy belekapaszkodjanak és vontassa őket,sőt volna olyan vezető aki leszállna és lekeverne a sreácnak egy akkorát,és elzavarná onnan.

Én csak nézem,de én nem mernék ilyet csinálni,mert ez bizony életveszélyes játék,és a szüleik mit sem sejtenek,hogy a szép jófirma gyerekük mit csinál a belvárosban?

Elképesztő,hogy miket csinálnak egyes tinik.

Gördeszkázzanak,de ne ilyen veszélyes játékot játszanak,amúgy ezek minden délután lecke helyett ott lógnak és ezt csinálják,meg 1000-el cigiznek,késő estig ordibálnak,nameg péntek szombat éjjszaka ezekkel van tele a város.

De vajon ti mit szóltok ehhez a villamosos sztorihoz,meg a kölkökhöz?



2012. okt. 20. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamiből a temetkezési vállalkozásnak is meg kell élnie...
2012. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szarok az ilyenekre. Ha autózok este és látom, hogy valaki teljesen világítás nélkül megy, vagy csak helyzetjelzővel, villogok neki, esetleg ha lehetőség van, rá át is szoktam szólni. De tegnap láttam este 8 órakor egy olyan marhát, aki full kivilágítatlanul ment a belvárosban és még telefonált is. Na az ilyenre nem fogok rászólni. Legyen csak baja belőle, ha ennyire hülye. Ilyenek ezek a fiatalok is. Nagy ívben tojni kell rá. Majd össze szednek egy súlyos sérülést és akkor majd leszoknak róla, ennyi. Ez ugyanis szerencsére nem olyan dolog, amivel mást is veszélyeztetnek.
2012. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A szervekre mindig szükség van.
2012. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amikor aktívan görkoriztam extrém szinten, akkor mi is csináltunk ilyet 2en 3an, ilyenkor tisztában vagyunk vele hogy alá kerülhetünk a szerelvény alá, de nem ez jár bennünk

Akikről te beszélsz azok még 20évesek sincsenek szerintem, mi már jócskán súroltuk a 23-25. évünket amikor ilyesmit csináltunk


Mivel nem engednek fel görkorival a mai napig sem buszra/villamosra, ezért mi így utaztunk a belvárosban lévő parkba ahova jártunk gyakorolni egész reggelig

Miskolcon is történt ebből baleset, a srác a villamos ütközőjén guggolt, és valamiért le akart ugrani, úgy hanyatt vágódott a sebességtől, hogy eltört valamije


Hozzáteszem ezt mi rengetegszer gyakoroltuk, és mikor már kiismertük ezt a fajta utazást, akkor nem ért minket váratlan

26/F

2012. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bamboochatheone ***** válasza:
100%

Utolsóhoz akkor videót is csatolok.:D

[link]

Aki hülye haljon meg.:D

2012. okt. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es: a kivilágítatlan kocsis mást is veszélyeztet, ellentétben a villamosba kapaszkodó gördeszkásokkal, és valószínűleg csak elfelejtette a világítást felkaopcsolni, ilyenkor jó intenzíven rá kell villogni, mielőtt egy vétlen nekimegy, mert nem látja.
2012. nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hallatlan. Skandalum! Ezek a mai fiatalok!... Bezzeg az én időmben!
2013. márc. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!