Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tényleg gyökerek a bkv jegyell...

Ladányi Gyuri kérdése:

Tényleg gyökerek a bkv jegyellenőrei vagy csak én kezeltem rosszul a helyzetet?

Figyelt kérdés
Sokat lehet hallani mostanában az ellenőrökkel kapcsolatos panaszokról. Én eddig elintéztem annyival , nem voltam ott nem láttam mi történt pontosan. Ez működött tegnapig. Utaztam a barátommal aki betegsége miatt emelt családi pótlékra jogosult. Ehhez neki jár ingyenes utazás a BKK járművein amit egy igazolvánnyal tanusít. Ezen rajta van , hogy vihet magával egy személyt mint kisérő. Egymás mellett ültünk a buszon , beszélgettünk csak aki nem akarja az nem veszi észre , hogy együtt utazunk. Jön az ellenőr hölgy ??? és kéri a jegyeket. Barátom mutatja neki az igazolványt és a személyijét is . Miután a hölgy?? ellenőrizte hozzám fordult és kérte az én jegyemet is. Mivel együtt mentünk persze miért vettem volna jegyet? Mondom neki , együtt vagyunk. Erre sipító hangon közli velünk , hogy ezt előre közölni kellett volna. Vajon tényleg így van? Ha így van akkor is kikérem magamnak ezt a hangnemet. Mondtam neki , ez csak kötözködés a részéről. Erre felháborodott és közölte akár ki is zárhatna az itazásból. Itt elszakadt nálam a cérna és elküldtem melegebb éghajlatra. Tényleg ennyire rossz indulatu társaság ez?
2013. jún. 18. 13:52
1 2
 11/11 anonim válasza:
0%
Te vagy gyökér
2017. jan. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!