Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Titeket is zavar ez a szar bkv?

Titeket is zavar ez a szar bkv?

Figyelt kérdés

300 Ft egy jegy - külföldön ennyi pénzből 3 órát lehet utazni


a buszok nem járnak pontosan és nem is biztos hogy jönni fog (kimarad egy-két árat) - külföldön ilyen nincs, csak ha lerobban a busz, de akkor is rögtön indul az új


nincsenek takarítva a buszok - külföldön olyanok a buszok mint nálunk a magánbuszok (=tiszták), és kilátni az ablakon


nincs mindig ülőhely - külföldön azonnal szól a sofőr a központnak, hogy kevés a hely és már indul is a 2. busz


2010. jan. 6. 19:02
1 2
 1/17 Neka válasza:
100%

Külföldön annyi pénzből,amit itt elkérnek a havi bérletért nem ilyen elrohadt járműveken közlekedsz. Ennyi pénzért már bőven lehetne normális és korszerű közlekedésünk. Csak nem arra kéne baszni a pénzünket,hogy idióta szinészek mondják be a 4-6-oson,hogy könnyen megközelíthető a Vígszínház....

De ez Magyarország,itt minden ilyen pocsákul van irányítva.

2010. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nyugi, ha nincs kilyukasztva egy jegy, használhatod akármeddig, sőt, én azt csináltam h nem húztam le annyira h teljesen átlyukassza, csak épp hogy látszódjon, és utána beletettem itthon egy könyvbe, és olyan mint az új...
2010. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát, persze hogy nem szeretek nyomorogni a 4-es6-oson reggel 7:45-kor. Hát persze, hogy sokallom a jegyek árát. Hát persze, hogy az első dolgom hazaérve a kézmosás. A nem-kilátás nem zavar, mert mit nézzek ezen a csúnya városon? :)


Viszont lehet gyalogolni is. Nekem bejött. BKV-val 15-20 perc, gyalog 30, és fel is ébreszt. Nincs többé jegy, nincs többé bérlet... mert a bliccelés meg nem megoldás.

2010. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan ember, aki szeretné a BKV-t. Ha van akkor azok a vezérigazgatók, akik több milliós végkielégítéseket kapnak a semmiért :))
2010. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A pontatlanságért sok helyen az autósok is felelősek (nincs mindenhol buszsáv pl.).

Az utasok szemetelik tele a járatokat, nem a BKV dolgozói, én nem szemetelek, más utas miért?

A többit aláírom.

De én leginkább azt utálom, ha sztrájkolnak (mint pl. most január 12-re is tervezik).

2010. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Sok hülye utas van, ez tény! De nem azért fizetjük a jegyet hogy a pénzt a vezetők nyeljék le. Azért veszek bérletet/jegyet, hogy TAKARÍTSÁK ki a busz! Erre nem képes a bkv!
2010. jan. 6. 21:54
 7/17 anonim ***** válasza:

lehet van egy pár barom állat aki szemetel de azt ingyen is össze lehetne szedni és akkor nem kellene a mocsokban utazni.

Én nagyon ritkán járok busszal.Sz.r egy szolgáltatás koszosak a buszok minden zörög csattog télen hideg nyáron meleg van drága a jegy és még ott vannak azok az analfabéta ellenőrök is akik erre verik a f.szukat hogy büntethetnek.

maradok a tiszta kocsinál bár már kicsit drágább a benzin de még mindig jobban megéri mint a büdös buszokon utazni !

ja és lehetett volna fejleszteni ha valakik nem vettek volna fel 100 milliós végkielégítést !

2010. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem a takarításért fizeted a BKV-t, hanem hogy utazhass vele. Jó, a tisztaság is beletartozna, de azért a szemetelő utasokat ki neveli meg, ki csap a kezükre, ki szól rájuk, hogy szedjék fel? Ha te meglátsz egy szemetelőt, rászólsz?
2010. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Érdekes a moziban mindig tisztaság van.
2010. jan. 6. 23:14
 10/17 anonim ***** válasza:

"Nem a takarításért fizeted a BKV-t, hanem hogy utazhass vele"

én nem azt írtam hogy én vagy az utasok takarítsák össze más szemetét hanem a sofőrök vagy az erre kijelölt embernek kéne de sokszor nem teszik meg és hát elég gusztustalan egy olyan ülésre leülni ami tele van morzsával vagy nem látszik az ülés kárpit a kosztól.

"Ha te meglátsz egy szemetelőt, rászólsz?"

nem mert ez nem az én dolgom és ha még rászólok akkor a szemetelő van felháborodva.

a moziban színházakban azért van tisztaság és rend mert nem utalnak a nagy kutyáknak 100 milliós végkielégítéseket és van pénz az újításokra.mondjuk kevesebbet kell szerintem költeniük de kevesebb pénzt is kapnak.

2010. jan. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!