Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a véleményetek a MÁV új...

Mi a véleményetek a MÁV új diák bérletéről?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Két hetente szoktam Szegedre járni Miskolcról szerintetek megéri nyárra egy ilyet venni?



#MÁV #új #diák #bérlet #vakáció 30 #vakáció 60
2015. jún. 15. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó dolog, persze csak ha utazol eleget. Én nem utazom annyit vonattal, csak naponta járok dolgozni, de arra meg ott a diákbérlet, ezért én biztos nem fogok ilyet venni... Ha te két hetente jársz hosszabb távon, esetleg megérheti, számolj utána.
2015. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hosszú idő óta az első értelmes újítás a MÁV részéről. Szeptemberre venni fogok ilyet, remek ajánlat. Az mondjuk felettébb mókás, hogy a Szolnok-Debrecen tanulóbérletem, ami csak erre a ~120 km-re jó, 9650 forintba kerül, ez meg csak egy kicsivel drágább, és mindenhova érvényes.
2015. jún. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként egy Ms.-Sg. út Cegléden és Hatvanon át, diákkal ~3k és ~4k közt van. Egy hónapban 4 darab út ezek alapján ~12k és ~16k közt jön ki. Ha még bárhova máshova utazol, akkor gondolkodás nélkül megéri. Egyébként anyagilag nem 100%-os a megtakarításod, viszont elkerülöd a sorban állást.
2015. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Körbe szoktam járni Budapest- Cegléden át. Kéthetente megyek csak általában, nem 100% a megtakarítás az igaz, de úgy számoltam hogy még így is bőven megéri mondjuk egy 60 naposat venni.
2015. jún. 16. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!