Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Igaz az hogy aki pilóta akar...

Igaz az hogy aki pilóta akar lenni annak nem lehet lyukas foga?

Figyelt kérdés
Zrínyire készülök és felfedeztem, hogy alapképzés után akár a repülés-kiképzést is elkezdhetem, de muterom szerint oda nem vesznek fel olyat akinek van tömött foga. Szerintem ilyen ember nincs,de kíváncsi vagyok a véleményekre.
2010. márc. 13. 23:23
1 2
 1/17 anonim válasza:
86%

1: van olyan ember.

2: nem emlékszem pontosan, de 4-5 G fölött valóban nem lehet fém tömésed, ylukas fog még rosszabb (nem bírja a nyomást)

3: megoldják, kihúzzák :D

Viszont 180-nál magasabb nem lehetsz..

2010. márc. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így nem pontosan igaz. Olyasmiket már hallottam én is, hogy a régi amalgám tömés nem lehet, de most már olyan spéci tömések vannak, hogy ez szerintem nem akadály.
2010. márc. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Úgy hallottam, hogy lehet tömött foga, csak nem fém tömés, hanem valami speciális anyag. De ha sok tömést kell kicserélni, akkor már nem éri meg.

(De az is lehet, csak álmodtam.) :D

De akár ki is húzhatják.

2010. márc. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Protkod sem lehet,mert a nagy nyomastol kirepul es a galgametert tonkreteszi ha becsapodik.
2010. márc. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
már nem azért, de nekem pl egy lyukas fogam sincs.. attól függetlenül én meg a szemem miatt nem lehetek pilóta, mégse kérdőjelezem meg, hogy van-e olyan ember akinek -+1 alatt van a szeme..
2010. márc. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Az amalgámmal tömött fog sem kizáró ok, még a vadászrepülőknél sem, csak az a lényeg, hogy ne legyen a tömésben légzárvány. Ezért ha egyébként az orvosid Ok, akkor mindet megröntgenezik és nagy valószínűséggel újra is tömik.
2010. márc. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, hogy pilótának mi kell, viszont rendőrséghez, meg hasonló hivatásos tiszti helyekre akkor se vesznek fel, ha elülső fogad szuvas, vagy hiányzik. De ez megoldható pótlással vagy töméssel, csak ezt a felvételi eljárás előtt el kell végeztetni.
2010. márc. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem lehet tömött fogad, vizsont hiányzó lehet. Legalábbis pár éve így volt. De igauk lehet az előttem szólóknak, lehet, hogy van erre már spéci anyag. Egyébként ha mész a zrínyire, akkor ott meg tudod kérdezni, milyen kritériumoknak kell megfelelni. A tömött fog szerintem a legkevesebb. Teljesen egészségsnek kelll lenni. se allergia, se magas vagy alacsony vérnyomás, semmi előzőleg eltört csont, stb. nagyon szűrnek. és igen, a magasság is hátrány lehet. nem lehetsz túl nagy darab.
2010. márc. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Van csavaros fog is . Egyenként csavarozzák be a fogínybe. Baromi drága, de megoldás a gondra.
2010. márc. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem nincs tömött fogam, tökéletes a szemem, de túl magas vagyok. :(
2010. márc. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!