Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Érdemes elmenni Kalauznak a...

Érdemes elmenni Kalauznak a MÁV-START-hoz?

Figyelt kérdés
kibuktam a máv zrt-től, kocsirendezői tanfolyamról, szóval az anyavállalat kilőve. Vezető jegykezelőt ajánlottak a startosok, bár megkérdezve egy jegykezelőt, azok alapján nem túl bíztató.

2016. febr. 10. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, de a google kiadott egy pár, hasznos találatot is:

[link]

[link]

2016. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatom, miért buktál ki a kocsirendezői tanfolyamról, de a kérdésed alapján nem vagyok benne biztos, hogy a vasút precíz világa a te közeged, ha még a pozíció nevét sem tudod pontosan leírni... És egyèbként sem adtál támpontokat arra vonatkozólag, hogy mik a szempontjaid?
2016. febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Van az alapvizsga, és azon kívül még kétszer megbuktam, kértem, hogy írassanak be újra a tanfolyamra, de központilag utasítottak el(vhonnan pestről, a KTI vagy nemtudom..) elutasítottak, így a MÁV Zrt-hez tartozó másik csomóponti főnökség is elutasított. MÁV STARThoz mentem lehetőségek után nézve, egy a vezető jegyvizsgálót tudták felajánlani. A vezető jegyvizsgáló munkaidejéről, fizetéséről, és egyéb másról szeretnék érdeklődni felőletek, a legkisebb információt is nehéz volt kihúzni a HR-esből.
2016. febr. 10. 15:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy érdemes-e, neked kell eldöntened, megálmodnod.

A vasútnál dolgozókat folyamatos utánképzésekre ráncigálják, vizsgáztatják őket, s ezek a vizsgák általában nem laza felmérők (háborognak is a dolgozók).

A munka is lehet jó - rossz - nagyon rossz.

Jegyvizsgáló-szempontból is vannak nyugisabb vonalak, de kirakhatnak dakota-földi járatra. Van akinek ez sem gond...

2016. febr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
bpest-keleti-szolnok vonal. Rángatni, mindenkit berángatnak vizsgázni, még a csomóponti főnököt is. Engem egy jegyvizsgáló érdekel.
2016. febr. 10. 18:55
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Állítólag az igazgatónak fizetnek jól! Annak menj!
2016. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már nem tervezem :D
2016. febr. 11. 19:40
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű. Igaz én még csak fedélzetis vagyok, de em könnyű.Most csináljuk a jegyvizsgálóit, majd utána a vezető jegyvizsgálóit.. Nekünk 12-16 órás műszakok vannak,de mi csak elővárosban.(Vác,Szob, Esztergom,Monor= > Nyugatis vagyok. ) Alapbérem 105000, ha nem lenne tanfolyam akkor olyan 120körül lehet megkeresni vele.(nettó). De van aki 130-140et is megkapott. Havi 220órát lehet dolgozni. Cafetéria elég jó, 272000 az éves keret. Ruha.. na az szörnyű.. (nekem nagyon nem jön be,igaz a régit kaptam..) Ha kérdésed van irj nyugodtan.
2016. febr. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
A Vjk nehezebb, mint a kocsirendező. Oda az 1.1 nagyforgalmi vizsga kell ami a fszt-nek is le kell tenni. Én inkább haagynám a helyedben (de ez az én véleményem!!!), mert a drága V. Ferencék ügye bár nagyon kedvesek és rögtön átengedik az ember a vizsgán, főleg, h a V. F-nek nagyon jó arc memóriája és tudni fogja, h nem sikerült a kocsirendezői, így csak azért se ez se. De ez tényleg az én véleményem!!!
2016. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet? Sikerültek a vizsgák?
2021. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!