Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten a buszon tudok...

Budapesten a buszon tudok jegyet venni vagy csak meglévő jeggyel szállhatok fel?

Figyelt kérdés
rohannom kell a vonatrol a studen agency állomására. nem lesz idő jegyet venni
2016. aug. 30. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Van amelyik buszon tudsz emelt díjért jegyet venni, de a többségén nem.

Vagy indulj korábban, vagy vegyél jegyet előre.

Az is lehet, hogy pár percet várni kell a buszra, és közben vehetsz jegyet az automatából.

A fentiek a BKK járataira vonatkoznak.


Ha volánnal mész, akkor végállomáson a pénztárból, köztes állomáson pedig a buszon vehetsz jegyet. Vagy akár neten is vehetsz elővételben.

2016. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kisvárdárol megyek a legkorábbi vonattal így is. nem vagyok ott
2016. aug. 30. 10:34
 3/9 A kérdező kommentje:
állnak takszisok a keleti olldalában vagy ki kell hivjak egyett ? akkor hivnám már a vonatról
2016. aug. 30. 10:57
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az automatából konkrétan fél perc megvenni a jegyet. Állnak egyébként taxik a Keleti előtt, csak azok hiénák, le fognak húzni. Ha hívsz egyet, akkor ne a pályaudvar elé hívd, hanem mondjuk a szembelévő Mekihez. 5 perc alatt ki fognak érni. Metróval az út kb 20 perc.


(Helyesírást nem oktatnak Kisvárdán?)

2016. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyes máv pénztárakban is lehet bkk jegyet venni, szerintem érdeklőds meg, hátha árulnak Kisvárdán is
2016. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisvárdáról mi a francnak jössz a Keleti felé? Gyere Debrecen felé, leszállsz Kőbánya-Kispesten, M3 metróval 15 percen belül átérsz a Népligethez. Még reggelizni is lesz időd, nemhogy jegyet venni a metróra.
2016. aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Taxit ne hívj, mert nagyon csúnyán le fognak húzni. Inkább menj tömegközlekedéssel. Nem sokkal lassabb, de lényegesen olcsóbb.
2016. aug. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

még most is lehúznak ?

azt hittem a modern gps utvonalkereső ezt megakadájozza. régen tudom hogy lehuztak de most is

?

2016. aug. 30. 19:49
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy húznak le, hogy kerülőúton visznek, hanem a buherált taxióra gyorsabban pörgeti a forintokat, mint azt a hivatalos tarifa indokolná.
2016. aug. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!