Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a miskolci...

Mi a véleményetek a miskolci Avasi gimnázium német, és francia tanárairól? Az Avasi gimnáziumba járó, vagy pedig ott végzett diákok véleménye érdekelne leginkább.

Figyelt kérdés

Ki melyiket ajánlaná jobban: Magyar-német két tanítási nyelvű képzés nyelvi előkészítő évfolyammal, vagy pedig az Emelt szintű francia nyelvi képzés előkészítő évfolyammal, emelt szintű angol nyelv és történelem oktatássalt?

Mindenkinek előre is köszönöm a válaszát!



2020. nov. 16. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyat hallottam, hogy egy ottani franciatanár lediktálja előre a dolgozat megoldásait, még a feladatlap példányát is odaadja.

Szerintem így nem lehet nyelvet tanulni.

2020. dec. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ott végeztem, de már nagyon megbántam, hogy oda jelentkeztem anno. Ha lehetősegem lenne visszamenni az időben bizonyosan a HOG-ot jelölném be. Ha muszáj választani a fent említett Avasis képzések közül, akkor a németet ajánlanám. A másik képzésen az "emelt" történelem illetve angol oktatás nem a legerősebb. Franciás voltam,magamtól kellett felkészülnöm az emelt történelem és angol érettségikre,viszont a francia oktatás színvonalas volt.

2021. jan. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hiemel28 válasza:
100%

Én nem értek egyet az előttem szólóakkal.Jelenleg is avasis vagyok és a legjobb döntés volt hogy ide jelentkeztem.én 6 osztályosba járok.A francia tanárokról nem nagyon tudok semmit.A német tanárok közül 2 tanított engem,mind lettem nagyon jól tanítanak.Nem tudom hogy itt lehet e neveket említeni de inkább nem teszem.A lényeg csak annyi hogy az egyik német tanár nagyon szigorú de ő se rossz.


16/L

2021. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Előszőr is, mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és bocsánat, hogy hónapok elteltével válaszolok, igazából elfelejtettem előbb.

Végül az Avasi öt éves német kéttanítású nyelvű szaka mellett döntöttem, és a jelenlegi rangsor szerint (már a pótfelvételizők eredményei is megvannak) negyedik vagyok a rangsorban.

Egyébként már borzasztóan várom a jövő évet, nagyon izgatott vagyok a gimnázium miatt! 🤗

2021. márc. 12. 15:08
 5/5 A kérdező kommentje:
( Természetesen mindenkinek ment a zöld pipa! )
2021. márc. 12. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!