Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimisek akiknek nem voltak...

Gimisek akiknek nem voltak barátaik, ti honnan szereztétek meg az anyagot?

Figyelt kérdés
Betegek lettetek pl, mostani esetben akár 2 hét is lehet... És ilyenkor kiesik rengeteg dolog. Az órai anyagot senki nem adja meg nektek. Hogy készülnétek fel egy tz-re? Vagy csak a sulira?
2021. okt. 17. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj rá valakire, és kérd el tőle az anyagot. Attól függetlenül hogy nem a barátod. Elég sok ember segítőkész ilyen szituációban...
2021. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Beírtam osztálycsoportba, le se szarják.
2021. okt. 17. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát az osztálycsoport az márcsak ilyen, ott mindenki úgyvan vele hogy majd valaki más elküldi... Én is csak nagyon ritkán szoktam onnan anyagot kérni. Keress meg valakit privátban, akivel úgy viszonylag jóban vagy, hátha ő talán tud segíteni neked.
2021. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne az osztálycsoportba írj,oda senki nem küldi be kb. Nekem nem nagyon voltak barátnőim,de padtársamra vagy bármelyik normálisabb osztálytársamra ha ráírtam mindig elküldték amit kértem.
2021. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Osztályfőnökre írj rá, hogy ő jelöljön ki valakit, aki elküldi neked. Maga az ofő nem fogja beszerezni és elküldeni neked, ma kijelölni tud valakit. Persze, az is megoldás, ha ráírsz valakire közvetlen, nem pedig csoportba írod. Ott legtöbbször én is úgy vagyok, hogy majd valaki más, hiszen semlegesen vagyunk, így ha van akivel jóban van, először valószínűleg nála próbálkozik, én meg utolsó utáni vagyok.
2021. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!