Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen töri érettségi kis...

Milyen töri érettségi kis szöveg van, ami minden tételbe beleillik?

Figyelt kérdés

Még régebben a Heti Hetesben Kéri László (nem biztos hogy ő) elmondott egy laza töri érettségi szöveget, ami minden tételnél megállná a helyét... Én sajnos nem láttam azt a részt.

Valaki nem tudná leírni, vagy ha tud ilyet, akkor azt?


2008. dec. 25. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Sztem ilyen nincsen:D Csak gondolj bele, el tudsz képzelni olyan szöveget ami megállná a helyét az ókori Rómánál és a II. világháborúnál is...?

Sztem a lényeg, hogy mindig úgy kezd h elhelyezed térben időben. És szépen logikai sorrendben haladj, ki mit csinált, mikor stb... amúgy én 12. második félévben jöttem rá, h a történelem atlasz a legjobb barátom:D Tele van évszámokkal;)

2008. dec. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Én meg a töri érettségi 90%-át az atlaszból meg a forrásokból másoltam ki, 88% lett és egy szót sem tanultam rá, szóval nem kell megijedni :D
2008. dec. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ok :D

Köszi nektek! A töri tanárom is mindig azt mondja, h a töri atlasz a legjobb barátunk érettségin. Úgyhogy azt hiszem ideje vele barátkoznom...

2008. dec. 26. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!