Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van aki a Kollégium Tereziánum...

Van aki a Kollégium Tereziánumban lakik/lakott? Hogy vannak a szobák? Konyha, mosókonyha van? A mosdók szobánkét vannak, vagy folyosónként?

Figyelt kérdés
Egy hangulatos, kedves helyet keresek a tovább tanulásomhoz és a képek alapján tetszik a hely, csak ezekre a kérdésekre nem szerepelnek válaszok a weboldalon.

2023. júl. 31. 13:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár én nem vagyok kolis, de vannak ismerőseim, akik odajárnak, az alapján, amit ők mondtak tudok nyilatkozni. Két fős szobák vannak azt hiszem többnyire, de ebben nem vagyok biztos. Mosdó folyosónként van. Van konyha és mosókonyha is, de kevés a mosógép a bentlakókra, és hát nem mindig működnek jól...

2023. júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!