Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen mondva csinált indokkal...

Milyen mondva csinált indokkal lehet egy töri dogát megúszni? Több lent. Vagy ,hogy puskázzak, hogy ne bukjak le?

Figyelt kérdés
Valamiért akármennyit tanulok nem jegyzem meg. Vagy annyit jegyzek meg hogy az 1-es még. És ha ez a doga is 1 lesz akkor megbukok azt mondta a tanár. Esti suliba járok. Ott így van sajnos. Meg este már igazából nem friss az agyam nem tudok úgy koncentrálni se a dogára. Nem értem ha tanultam mi a rákért nem jut eszembe semmi mikor ott ülök a suliba és meg kéne legalább egy 2 re írni? Az a baj hogy nem mond semmi konkrétumot a tanár, 10 kifejtős kérdésre 20 percet ad hogy megírjuk. És közbe járkál és néha beszél is, így rohadtúl nem tudok koncentrálni. Hiába mondtam neki nem változtatott a tanár úr. Ponthatárt se mond soha csak oda b@sz egy lapot és diktálja a fogalmakat hogy arról írjak kifejtőset. Nem ad segítséget csak ha kérdezek valamit idegesítően mosolyog mint a tejbetök. Multkor puskáztam, felmodtam a dolgokat a telómra be raktam a fülhallgatomat, kamuztam hogy halk zenére jobban megy a doga írás, de sajnos ki húzódott a fülhallgatóm a telómból és így lebuktam.

febr. 13. 07:20
1 2
 11/14 anonim válasza:
44%
Hanyadikos vagy és hány éves? Fiú vagy vagy lány? Külön tanárra nem gondoltál esetleg? Az sokat segítene.
febr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
10-es vagyok és 19 éves.
febr. 14. 05:58
 13/14 A kérdező kommentje:
Át tették a dogát mára, volt még egy napom tanulni, meg ma is tudom még tanulni az évszámok már mennek nagyjából.
febr. 14. 05:59
 14/14 anonim ***** válasza:
76%

"Rossz a tanulási módszered. Vázlat, nevek, dátumok, fogalmak megtanulása."

Fúj, ez mind csupa lexikális adat, nem trendi... :D

febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!