Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol könnyebb a tanárképzés?...

Hol könnyebb a tanárképzés? Pécsett vagy Debrecenben?

Figyelt kérdés
Töri-honismeret tanárira jelentkeztem, ezen két helyszínt jelöltem meg. Pécsről azért hallottam ezt-azt, így filózom azon, hogy talán Debrecent kellene előre sorolnom.
ápr. 9. 16:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Utazás szempontból mindegy lenne. Ugyannyi a távolság.
ápr. 9. 16:37
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit hallottál Pécsről?
ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát, a töri képzésről nem túl sok jót. Elég vaskalaposak az ottani oktatók. De lehet, nem így van.
ápr. 9. 17:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pécs TTK-n egy eszméletlen s.r hely. Aztán lehet BTK-n jó.
ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jár földrajz tanárira ismerősöm, nem dicséri ő sem.
ápr. 9. 20:40
 6/9 A kérdező kommentje:
BTK állítólag családiasabb, ahogy hallottam, de a törit nagyon szidják a közép és kora újkorászok miatt.
ápr. 9. 20:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Eszméletlen sz.r emberek vannak ott. Lásd Fábiánt vagy Pirisit meg a többit.


Mondjuk nekem Pécs, mint város sem nőtt a szívemhez.

ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Durva, hogy pont egy föcinél szívatják az embert, ráadásul a tanárszakosokat is. Valami Reményi fazont is mondott az ismerősöm, a dékán is érdekes állítólag. Hát, akkor ezek szerint jobb, hogy a föcit meg se jelöltem, az lett volna a másik opció.
ápr. 9. 23:31
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a dékánnak is van egy stílusa. Na meg ott van Máté É. hiába egy fiatal kedvesnek tűnő nő, ha hamar kimutatja milyen igazából. Empátia nem szorult bele és csicskáztatja a hallgatókat.
ápr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!