Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyen helyzetben?

Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A kislányom 4- osztályos,és az osztályfőnök aki a Matekot és a környezetet tartja,minden dollgozatnál ha a válasz jó de pl egy betüt nem jól ír már áthúzza a helyes választ és nem adja meg a pontot,olyan házifeladatot ad amit még órán ők sem csináltak, nagy nehezen megoldjuk itthon,erre a suliba le ellenőrzi a fele jó neki a fele nem és be írja az 1- est..5- ik osztályba már más suliba fog kezdeni,de nagyon félek hogy ez a tanár meg akarja buktatni,pedig nem rosz kislány,tisztelet tudó,és nem hogy nagy szájú lenne a lányom inkább fél retteg tőlle,sajnos nem merek az igazgatónál panaszkodni mert a tanári közösség nagyon összefog ebben a suliban...

Minél jobban tanulunk, ez a tanár annál roszabb..

Mit tennétek a helyemben,nah és ő vele sem lehet beszélni mert bármilyen panaszt hall még rosszabb lesz a gyermekemmel..


ápr. 15. 23:40
 1/5 anonim válasza:
100%

Az egy dolog, hogy a tanári közösség összefog.

De ti, szülők? Felteszem, nemcsak a te gyerekeddel bánik így a tanár.

Indíts egy csoportot a többi szülővel, beszéljetek, és együtt lehet panaszt tenni.

ápr. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én már holnaptól átiratnám másik iskolába
ápr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fegyelmi... ha másképp nem megy; csak gyűjts bizonyítékokat
ápr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előzőeknek is válszul: nálunk ugyanez van, és semmit nem lehet tenni ellene. A fiam eddig kitűnő volt sok dícséretes jeggyel, nyolcosztályos gimibe jelentkeztünk, és három suliban az előzetes sorrend szerint is felvennék. Amint megtudták az itteni tanárok, hogy elvinném a gyereket, azonnal repültek az egyesek, kettesek. Szegény gyerek összetört, de próbálom beki magyarázni, hogy ha nem buktatják meg, akkor ezek a jegyek már nem vefolyásolják a felvételit, ha calamiből vegbuktatják, akkor másik tankerületben kérek független bizottságtól osztályozó vizsgát, és akkor az is el lesz intézve. Az itteni dolgozók nyilván nem fognak segíteni, a tankerület még annyira sem (itt sok szülő próbálkozott ezzel hosszú évekig, de nem történt semmi, lezárták az ügyeket és nincs változás). Esetleg valóban egy sajtócikk elérne valamit, de az sem biztos.

Én is tanár végzettségű vagyok, de nem tanítottam. Teljesen elképesztő számomra ez az egész, és elgondolkoztam, ha ilyen "emberek" vannak az iskolákban, akkor akármennyi a fizetés, nem megyek tanítani :-( Komolyan nem értem, ez egyeseknek hogyan fér bele, hogyan néznek tükörbe reggel?

A többi szülő bem mer szólni, nehogy az ő gyereküket is lenullázzák bosszúból. Elkeserítő :-(

Én szégyenlem magam az ilyen tanárok helyett is.

ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az elgépelésekért...
ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!