Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Most van a továbbtanulás.Az utolsó 7-ben egy kicstit hajráztam és egy tantárgyból 2 jegyet is javitotam.Anya megigérte ha felvesznek abba a közzépiskolába akkor kapok egy sokkal jobb telefont mint amin most van.Ma mondtam neki,hogy ha a legrosszabb jegyem 1v2 3-as lenne akkor nem kaphatnám meg a laptupjukat mert ők egy jobb gépet szeretnének venni.(a laptop összesen 1 éves)Csak az a bajom,hogy nincs szorgalmam és kitartásom.Csak akkor tanulok,ha nagyon szükséges de akkoris összesen fél órát.Tudtok valamit amivel tudom magamat ösztönözni?

2014. febr. 4. 08:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerencséd hogy nem vagyok az apád, mert én elvenném a mostani telefonodat is ha csak egy rossz jegyet hozol haza.

Napi fél órát tanulsz jó esetben? Tudod mire lesz az elég egy normális egyetemen? Semmire. Az első vizsgaidőszakban hazavágnak.

2014. febr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!