Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az " OM tanulói azonosító...

Az " OM tanulói azonosító kártya száma"-t hol találom?

Figyelt kérdés

A diákigazolványon, a vonalkód alatti szám, vagy ami az "azonosítószám" alatt szerepel?


[link]



-Valamint, egy jelentkezési lapot kell kitöltenem, és ezek szerepelnek:

Polgári szakképzettsége.......

Jelenlegi munkahelye......

Foglalkozása......


Nos, mit is takar a "polgári szakképzettség" szó itt?Még tanuló vagyok (18 éves), tehát a jelenlegi munkahelyemet kihúzhatom, és foglalkozásomhoz írhatom azt, hogy tanuó?


2010. dec. 22. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hello!

Az OM tanulói azonosító kártya az nem a diákigazolvány. Ez egy másik igazolvány, amit az első iskoládban kaptál, ha megfelelően fiatal vagy. (márpedig a 18 éveddel az vagy...)

Kérd el anyukádtól, valószínűleg ő tudni fogja.

Polgári szakképzettséged nincs, kihúzhatod. a foglalkozásod tanuló.

2010. dec. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ezt általános iskola végén adják, azt hiszem. Bár én sose kaptam mert valahogy elmaradt. Állandóan le kellett kérni a rendszerből amikor ügyet intéztem. Ha minden igaz ilyen logónak kell lennie rajta: [link]
2010. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megvan a kártya, köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 22. 15:54
 4/4 anonim válasza:
Amúgy az OM Kártyán lévő szám megegyezik a diákigazolványodon lévő kép mellett(balra) lévő számmal. Nem a vonalkód alatti hanem az "Azonositószám" alatti számmal. :)
2012. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!