Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az új ofőnk kérte, hogy...

Az új ofőnk kérte, hogy írjunk magunktól egy kis bemutatkozás félét. Mit írjak bele?

Figyelt kérdés
középiskolába megyek, és nagyon tanácstalan vagyok, hogy miképp fogalmazzam, írjam meg Neki a levelet. :S (e-mailba kell küldeni)
2011. aug. 1. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdések alapján végig viheted

Név? Honnan valo vagy? Család /tesok szülök + munkáik/? Hobbi? /pl.: ha sportolsz mit sportolsz melyik kluba ha zenélsz mit zenélsz stb/ meg ilyenek amiket gondolsz

2011. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezd először is egy Jó napot Tanárnő szöveggel vagy valami hasonló, illendő köszönéssel. Aztán szerintem rögtön kezdheted a bemutatkozást, hogy ez meg ez vagyok, itt végeztem az általános iskolát, hobbim, miért abba a suliba jelentkeztem ahová stb, stb
2011. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát leírod, hogy ki vagy, melyik városban laksz, várod-e már a sulit, miért abba a suliba mentél, milyen tárgyakat szerettél ált.iskolában, miket csinálsz szabadidődben, mi jót csináltál a nyáron, van-e tesód, esetleg szüleid mivel foglalkoznak... ezek jutottak eszembe.
2011. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mivel foglalkozol szívesen, mi érdekel, szabadidődet mivel töltöd legszívesebben :) Néhány jellemzőt is írj magadról szerintem: legjellemzőbb tulajdonságaid vagy milyennek ltnak mások téged!
2011. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönsz,elmondod a neved,honnan jöttél,melyik suliba jártál,mi(k) voltak a kedvenc tárgya(i)d.Mit csinálsz a szabad idődben ill. hobbik.:)
2011. aug. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!