Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fogászati asszisztens vagy a...

Fogászati asszisztens vagy a gyógyszertári asszisztens. Melyiket érdemes választani?

Figyelt kérdés
Szeptembertől szeretném elkezdeni, de nem tudok dönteni. Melyikkel tudnék jobban elhelyezkedni?
2011. aug. 7. 13:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
a kérdésemmel kapcsolatosan szeretnék kommenteket.
2011. aug. 7. 16:02
 12/18 anonim ***** válasza:

Én fogászati asszisztensként dolgoztam 2 évig, levelezőn végeztem el (nem ajánlom a levelezőt senkinek), 1 hónap alatt találtam munkát. Sok csoporttársa azóta kinn dolgozik külföldön (Anglia, Belgium, Finnország), jól érzik magukat, jól keresnek. A lány aki Finnországba ment, beiratkozott egy nyelvtanfolyamra, csak így kapta meg az állást.

Én is szerettem a munkámat, kicsit egyhangú volt, de egy OKJ-s képzéshez képest elég jól kerestem.


Gyógyszertári asszisztensként is el tudsz helyezkedni, 2 ismerősöm is patikába dolgozik, de hogy mennyit keresnek azt sajnos nem tudom.

2011. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

ma 17:15


Hogy hogy csak 2 évig? Akkor ezek szerint mégse kereshettél vele túl jól, vagy nem szeretted, különben tovább csináltad volna.

2011. aug. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ma 17:25


Azért mert felvettek egyetemre, és amellett nem tudtam dolgozni. De ettől még szerettem.

2011. aug. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Jajj ez csak kifogás hogy egyetem mellett nem lehet dolgozni... hacsak nem orvosira jársz, simán megoldható a dolog!
2011. aug. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Orvosira járok... fogorvosira....

Amúgy meg a kérdező írta, hogy ne offoljunk, szóval menj máshova kötekedni!

2011. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
én fogászati asszisztens vagyok, felsőfokúm van angolból, sokkal jobb vagyok benne, mint az átlag. nem azért, mert amcsiban nyaralgattam és rámragadt, hanem kemény munka árán, éjszakákba nyúló tanulásnak köszönhetően. nem vagyok máshoz "gógyi", kitünő voltam egész ált+gimn-ban, azonban ehhez volt kedvem. okj képzés ide-oda, nem volt egyszerű elvégezni, bazi sokat tanultam, rengeteg osztálytársam bukott, ill. szar eredménnyel végzett. azért mert nem ad diplomát, nem kell lesajnálni. hogy a kérdésre válaszoljak, sztem a fogászattal jobban jársz, sőt ha szeretnek gyakorlaton, odavesznek, ha elvégezted a sulit. külföldön is jók a lehetőségek, nyelvismeret azonban tényleg ajánlott.
2014. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
0%
En voltam kint bnom amerikai jo angolom van megis egy nagy szenvedes volt kint marhasag anglia egy szar hely inkabb nemetorszag ott meg ugy is kerestem lovet h csak angolul tudtam angliaba bezzeg ugyse h jol beszeltem angolul ugy h ez a kimesz jo lessz marhasag ha kifogod akk jo lessz mintha ithhon is kifogod itt is jo haver 500 ezret keres legalisan es nem is penzugyis vagy egessegugyis szal butasagot beszel az elottem iro
2016. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!