Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem szedhetek...

Mit csináljak? Nem szedhetek be már egy rossz jegyet.

Figyelt kérdés
Írtunk graf elméletből egész délután tanultam . Minden fogalmat átnéztem . Szóval elkezdtem írni a dogát mikor az egyik osztálytársam elkezdett kérdezgetni hogy ennek mi a fogalma annak mi a fogalma . A tanár meg nekem szólt hogy adjam oda a dolgozatom . Elmondtam mi történt de a tanár csak annyit mondott nem érdekel . Én nem akartam odaadni neki mert igazam volt és én meg se szólaltam csak y de a tanár szerit én beszéltem szóval nem adtam oda erre elkezdett fenyegetőzni hogy szaktanárit ad és hogy ne vitázzak vele mert ő hallott mindent és hogy felhívja anyámékat . Végül mondta hogy mindegy mit írok érvénytelen a dolgozat szóval karó. Óra után odamentem hozzá és próbáltam tisztázni a dolgot de abból is vita lett vagyis ordított hogy ő csalódott bennem meg hogy ilyet nem várt tőlem stb. Nem tudom mit tegyek ez az első jegyem az évben . Jó tanuló vagyok nem akarom y miatt beszedni egy karót.
2011. szept. 10. 23:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Látszik a válaszaidból, hogy elég gyerekes ember vagy.

Egyrészt nem is értem miért írtál ide. Most mit mondjunk? A jegyért már nem tehetsz semmit, csak annyit, hogy mostantól nagyon tanulsz, és nem adsz okot a többi szemétkedésre. A padtársadat meg vágd pofán. Közben meg nőjj fel. Semmire se fogsz menni az életben ha nem vagy képes vagy erélyesen közölni az álláspontodat vagy seggetnyalni.

Én hasonló esetben biztos, hogy egyből felhívtam volna az igazgatót, még óra közben. És mint mondta már valaki, mondtam volna, hogy szóban is kész vagyok számottenni a tudásomról.

Ha nem tudsz kemény lenni, se segget nyalni, csak gyakorikérdéseken siránkozni és még abba is belekötni, ha valaki nem úgy válaszol ahogy akarod akkor puding vagy.

Én meg nem értem minek válaszolsz ha nem tudsz segíteni .Rohadtul nem érted a dolgokat de hajtod az állítólagos igazad.Lépj ki innen és húzz el máshova kötözködni. És abszolút semmi közöd hozzá ki mikor milyen indokkal ír ki kérdést ide .Ki vagy te hogy megmond ?És nem tudom hány éves lehetsz ilyen helyesírással és ilyen gondolkodás móddal.Mi történt leszidott anyád vagy más és most vezeted le? Szánalom vagy .Ami a jegyet illeti bele fog nézni a dogába és látni fogja hogy mi a helyzet.És mint írtam nem szokásom segget nyalni azt meghagyom neked.És te is megmutattad mekkora segg... vagy .

2011. szept. 11. 13:08
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Idézz már helyesírási hibákat a válaszokból, légy szíves!
2011. szept. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Kerdezo : valaszolo

1:0

Ne hagyd magad!

(Kar, hogy csak most olvastam...)

2014. dec. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!