Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha lekéstem a...

Alisonstardesign kérdése:

Mit tegyek ha lekéstem a regisztrációs hetet?

Figyelt kérdés
Mielöbbi segitséget kérek!! Pótfelvételin bekerültem egyetemre.Hétfőn kaptam meg a levelet csütörtökön kellett elmennem beiratkozni akkor mondták el a tudnivalókat többet között azt is ha neptunban nekem kell a státuszomat aktivra állitani pénteken okj-s vizsgám volt igy hétvégére terveztem ennek megvalósitását valamint a tantárgyak felvételét.Nem jártam sikerrel.Később vettem észre h péntek 12ig tartott a regisztrációs időszak.Most mi a teendő? én nem akarok passziv lenni és a diákhitelt is utalni fogják októberben.ja és persze a suliban sehol nem veszik fel a telefont.köszi
2011. szept. 12. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is az intézmény honalpjára menj, ne ide. Honnan tudjuk, mi a szabályzat nálatok? nálunk utolagsan kell pénzért kérvényezni a beiratkozást. Ha nem sikerül beiratkoznod, még a diákhitelről is lemaradsz.
2011. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Silber ***** válasza:
Ezért kell személyesen bebattyogni az ügyintéződhöz. Mindenképp keresd fel, utólag még bele-belemókolhat.
2011. szept. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp a tanulmányi osztályt keresd meg, legjobb lenne személyesen, ők még szerintem ilyenkor tudnak tárgyakat felvenni (persze fizetni kell érte), és be is lehet iratkozni szerintem.
2011. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazán fantasztikus a tanulmányi osztály. Csodákra képes.
2011. szept. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálatok nincs korrigációs hét? Nézd meg a suli honlapján biztos fel van írva valahol,a tanév beosztásánál? határidők?

Csak mert akkor újra felnyílik és fel lehet venni a kurzusokat.

Ezzel a problémával a Tanulmányi osztályhoz kell fordulni. Ha már tényleg nem nyitják föl többet akkor kérelmezned kell, indokkal együtt.

2011. szept. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Megoldódott.:D Végre felvették a telefont és beállitották nekem.
2011. szept. 13. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!