Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnék így masszőr lenni?

Tudnék így masszőr lenni?

Figyelt kérdés
Fiatal érettségizett srác vagyok, de sajnos nem találok munkát. Gondolkodtam azon, hogy masszőrnek tanulnék, mert gyorsan(egy év alatt is akár) kitanulható, és a kereseti lehetőségekről is sok jót halottam. A szüleim üzemeltetnek egy szépségszalont, ahol tudnék dolgozni is és a bérleti díjat is elengednék (mivel családban marad a pénz). Csak hát van egy kis bökkenő, amiről ők sem tudnak: lábfetisiszta vagyok. A kérdésem a következő: mennyire lehet ezt kikapcsolni , ha esetleg egy szép hölgy vendég jön? Például a nőgyógyászok is minden nap a nők intim testrészét nézegetik, mégsem izgulnak fel.
2011. szept. 14. 02:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szüleid tudják? Mert sok helyen van, hogy csak lábmasszázst, arcmasszázst, ilyesmit, és ezt is tudod variálni sokfélével (mézes, csokis, lávaköves, különféle aromaolajok stb.) és akkor kimaradna a láb (bár tanfolyamon biztos kell csinálni azt is, vagy nem tudom, hogy van ott a gyakorlat, de ott meg hátha mákod lesz és pasit fogsz ki :)
2011. szept. 14. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja hogy nem tudják, nem vettem észre. hát akkor mondd azt, hogy lábat nem vagy hajlandó, mert nagyon sok gombás lábat láttál már és nagyon félsz, hogy olyat tolnak eléd :)
2011. szept. 14. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Egyik barátom is masszőrnek tanult, de lassan 7 éve nem kap melót.. Most vasutas.. De ha te ennyire biztos vagy a dolgodban akkor hajrá! De mielőtt nekikezdenél ne szégyelld, menj el pszichológushoz és győzd le a betegséged!!! Amúgy miben nyilvánul meg ez a lábfetisizmusod?

Vagy egy olcsóbb tanács: Menj fodrásznak!

2011. szept. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez mind fejben dől el. Tudatosítanod kell magadban, hol a határ, és ki miért van ott abban a szalonban. Tényleg gondolkodás kérdése az egész, és ki lehet kapcsolni.
2011. szept. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

10:28 A lábfetisizmus nem egy pszichés betegség, mint pl. a depresszió, nem kell kezeltetni.

Amiben megnyilvánul: ha látok egy szép női ápolt lábat az szexuálisan izgat, különösen a lábfej, a talp és a lábujjak, de ugyanúgy a comb és a vádli is. Amúgy nem úgy kell elképzelni, hogy a nőnek csak ez a része érdekel, tehát ugyanúgy más testrészek is izgatóan hatnak rám (pl.:mell).

2011. szept. 14. 21:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerinted a férfi nőgyógyászok mind homoszexuálisok? Nem, csak szét tudják választani a dolgokat, ahogyan neked is kellene.


És ne nagyon reménykedj abban, hogy a masszőrökhöz szép, fiatal lányok járnak majd jórészt, sőt. Fogsz Te olyanokat látni, hogy a lábfetisizmusod a múltté lesz.

2011. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tanulj gyógymasszőrnek és próbáld meg kontrollálni az érzéseidet. Vagy tanulj sportmasszőrnek(csak hivatásos sportolókat masszíroznak)Ha 1 év alatt tanulod ki,ügyeéj arra hogy elegendő gyakorlatot is adjon az iskola.
2011. szept. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!