Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A masszőr OKJ tanfolyam...

A masszőr OKJ tanfolyam nehéz? Milyen tantárgyból kell jónak lenni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Igazából nem érdemes megcsinálni, mert dunát lehetne velük rekeszteni, és még a diplomás gyógymasszőrök (értsd: főiskolát és egyetemet végzett) sem nagyon találnak munkát. Ez csak arra jó, hogy papírod legyen...
2009. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én pedig azt látom, hogy a munkaügyiekben is mindenmunkanélkülit masszőrként képeznek át, szóval nyilván van erre igény. Dolgozhatsz kórházakban, wellnes központokban, de akár saját szalont is nyithatsz. Sajnos nem tudom milyen tantárgyak kellenek hozzá, de azt javaslom mindenképp vágj bele, sőt specializálódj valamire pl jadeágy, thai maszázs, gyógymaszőr, celluitisz...
2009. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nővérem most csinálja. Elvileg az anatómia a borzalmas, sok izmot meg mindent be kell pontosan vágni.
2009. nov. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én orvosi anatómia atlaszból tanulom a csont és izomtant,szerintem ez mindent elmond az anatómia borzalmasságáról.. :S :) Arról,hogy mennyire piacképes még nem tudok nyilatkozni.
2010. okt. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!