Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szintén Érettségizők! A...

Szintén Érettségizők! A magyar érettségin a Mű elemzésénél ha nem novella lesz hanem vers, azt hogyan kell elemezni? !

Figyelt kérdés
Sajna én se érvelni se összehasonlítani nem tudok, csak novellát elemezni de azt nagyon jól. De parázok, hogy nem lesz novella holnap... Főleg, hogy Radnóti év van, így szerintem tuti az ő versét kell majd elemezni de sajnos foggalmam sincs hogyan kell.... SEGÍTSETEK!
2009. máj. 3. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
lesz 1 érvelő esszé, 1 novella és vmi verselemzés, és amelyik szimpatiqs, azt választod. ne aggódj, próza mindenképp lesz! hajrááá! ;)
2009. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!Én is honap érettségizem épp ezt tanulmányoztam át az előbb.Viszont ne parázz az előttem lévő hozzászóló jól mondta ez a három lehetőség van és mindegyiknek benne kell lenni olyan nincs hogy csak vers elemzés lesz viszont itt egy link itt mindenféle műelemzés le van írva: [link]

Majd írj hogy hogy sikerült!Csak ügyesen:)

2009. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hú, hát én is agyon gyakoroltam magam elemzésből és már megy. :)

Tényleg ne aggódj, ahogy elnéztem novella mindig volt, az összehasonlító résznél volt olyan, h nem vers, hanem pl drámarészletet adtak(tavaly október), de az is igen ritka.

Szóval nyugalom. És persze sok sikert!

2009. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na melyiket választottad?

Milyen lett?

2015. jún. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!